Zväčšenie pier kyselinou

19. máj 2024

Baby premýšľam nad veľmi jemným zväčšením pier kyselinou. Ako dlho to vydrží? Neurobili sa vám hrudky?

martinmmartin
19. máj 2024

Ked sa jednej hrudky nespravia tak to znamena za tebe sa tiez nespravia? Zvlastna logika
Velmi jemne zvācsenue ti casom prestane stacit a ides do kacacieho kolotoca

autor
19. máj 2024

@martinmmartin Zvláštne je, že sa chlap vyjadruje k tejto téme. Ak si teda muž.

martinmmartin
19. máj 2024

Ja sa vyjadrujem k tomu ze ty si myslis ze skusenost niekoho bude identicka s tvojou.
Resp chcem ti pomoct vyhnut sa velkej chybe ked si sa uz vlastne samu seba presvedcila ze nieco strasne chces a iba hladas validaciu u cudzich. Velmi lahko sa ti moze stat ze budes pozitivne odpovede ako svate pismo a negativne tak nejako zracionalizujes ze to sa tebe asi teda nestane. Ludsky mozog je svina
Samozrejme tak fungujeme asi vsetci, naozaj nechcem hejtovat teba osobne.
Ak si presvedcena ze po tom tuzis tak chod do toho. Loteria to je tak co tak uplne netaviska co ti tu ostatne sudruzky s napichanymi perami budu pisat.

la_dolce_vita
19. máj 2024

Nemam vlastnu skusenost, ale sestra bola, tiez ze len velmi jemne si da a poviem ti uprimne, nebol to ziadny efekt, nevidno nic. Takze aky to malo zmysel, netusim, cakam, kedy pojde opatovne a uz viac si da. Za mna vyhodene peniaze, ak to nema byt ani vidno.

andymajdy
19. máj 2024

Keď som bola 1x, dali mi 1ml a to nebolo skoro vôbec vidno .. až po 2,3tom sedení. Hrudky nemám. Keď pôjdeš doktorovi ktorý je profík nemáš ich prečo mať

tinqua
19. máj 2024

Kolko to vydrzi zavisi od tvojho metabolizmu, ja som za 4 mesiace mala po parade. Hrudky som nemala, ale robia sa takže ťažko povedať, ale ja som nemala ani 0,5ml, len kutiky som si nechala zdvihnúť...a treba ist k lekarovi, nie kozmeticke. Pallova nejaky cas dozadu rozpravala o pripade kde baba skoro dosla o pol tvare lebo jej to trafili niekam kde nemali.

gabika0825
19. máj 2024

Keď si vyberieš naozaj dobrú kliniku a hlavne si das aplikovať kvalitnú kyselinu tak žiadne hrcky mat nebudeš. A keď ideš prvý krát na pichnutie pier tak žiadny duck face mat nebudeš…

autor
19. máj 2024

@gabika0825 Co znamená “kvalitná kyselina”. Išla by som samozrejme k lekárke a nie len ku kozmetičke.

gabika0825
19. máj 2024

Ja si napríklad dávam Juvederm, je síce drahšia ale vydrzi najdlhšie v perách a nemám žiadne hrcky a pod.

autor
19. máj 2024

@gabika0825 Ďakujem🙂