Zväčšenie pier doma

12. máj 2024

Ahojte, existuje nejaky balzam, maska, co moze trochu zvacsit opticky pery? Nasla som taketo, ma niekto odskusane, alebo nejake ine overene?

autor
12. máj 2024
gabika0825
12. máj 2024

Nič ti nezvacsi pery iba kyselina h.

stanulienkat
12. máj 2024

Nic, len KH. Max konturka a lesk na pery-opticky.

ewwe
12. máj 2024

este paliva feferonka, natriet a budu vacsie 😨

mane01
12. máj 2024

Moju tetu raz dostipali vceli… mala 2 dni pery ako influencerka! Sice ti to nijako nepomoze, ale tak napadlo mi to k teme zvacsene pery. Inak a preco si chces zvacsit pery? To, ze ma teraz kazda druha hubu opuchnutu neznamena, ze je to aj pekne.

romikk22
12. máj 2024

@mane01 snáď je to jej vec , pre teba to pekne nieje , pre niekoho je a niekto to chce lebo môže mať veľmi veľmi úzke pery a chce aspoň kus plnšie.

romikk22
12. máj 2024

Optický ti Pery budu vyzerať plnšie ak budeš pouzivat ceruzku na pery spravíš si konturku a výpis ruzom a na to vždy lesk .... inak mam doma lesky s chilli ktoré štipu na perach ale nič moc využívam to ako klasika lesk ... idem akurát v utorok na Kh

autor
12. máj 2024

@romikk22 Dakujem! Ach cakala som nejaky zazracny balzam s mini efektom. Na KH nechcem ist, bojim sa, ze by mi ich zle spravili. 😅 ale vyskusam tu ceruzku. Znie to celkom fajn. Kolko ml si ides davat?

autor
12. máj 2024

@ewwe vyskusaj a daj vediet

autor
12. máj 2024

@mane01 a kde pisem, ze chcem mat opuchnutu, ako po vcele? Preto sa pytam, ci neexistuje nieco, co opricky zvacsi trochu. Keby som chcela velke, napichnute, tak idem na vypln.

lakebabe
12. máj 2024

Nič z týchto veci nepomôže, všetky lesky a podobne veci sú len na efekt väčšina obsahuje chilli tak trošku výstipe a opticky budú vyzerať plnšie.
Maximálne ruz a konturka ale môj názor že to strašne vidno na babach, keď tie pery obkresluju vyzerá to otrasne
Jedine ti poradím kyselinu keď sa bojíš veľkosti daj si 0,5 ml to je absolútne nič budeš ich mat šťavnaté a hydratovane a tieto pribrzdene poznámky o včelach ani necitaj

ptvw
12. máj 2024

Ja si pamätám ešte zo strednej cize cca 18 rokov dozadu ze mal avon alebo Oriflame také nejaké "stiplave"lesky na pery vďaka ktorým trochu pripuchli a zväčšili sa ...určite je aj teraz niečo také, feferónka je trosku moc drasticka podľa mňa 😄

elanor
12. máj 2024

bud strcis hubu do vysavaca, alebo do osieho hniezda... nic insie doma nevymyslis.

romikk22
12. máj 2024

1ml si idem dať, tak som si dala aj pred tým
No veru tie lesky oni niesu také ze zväčšia tie pery naozaj ale skôr len to ze optický to zväčší ale skus ano aj tu ceruzku ono to urobí veľa keď sú pery pekne ohraničené

hortenziaj
12. máj 2024

@elanor si mi to ukradla ten vysávač 😂😂😂

ktochytavzite
13. máj 2024

Zmier sa a rym
ake pery mas,urcite sa ti hodia celkovo k tvari.Neznamena ze kto nema pery ako Angelina nie je pekny.Inak trend sa aj tak meni a od tych hrubych oier sa upusta.Hkavne neurob v buducnosti hlupost a nedaj si oery napichat ,to vyzera naozaj otrasne a hkavne si to kazdy vsimne,ja naor ked vidim napichane pery tak proste pozeram len na ne,a 99% to vyzera neprirodzene a smiesne.

kiki68
13. máj 2024

No natriet pery chilli, pomoze to na nejaku hodku

autor
13. máj 2024

@elanor strc si hubu ty do vysavaca, a potom daj vediet, ci ti pomohlo. 😆😆😆

autor
13. máj 2024

@lakebabe 0.5ml? Pozriem si. Lebo niektore baby maju fakt krase, neviditelne. Len zas, nie je jedno, kto to robi. Videla som napr. u pallovej v IEM, a napriek tomu, ze je celebritna lekarka, mne sa strasne nepaci jej robota.

elanor
13. máj 2024

ja si nepotrebujem ani nechcem zvacsovat hubu... narozdiel od niekoho...

autor
13. máj 2024

@ktochytavzite no, take neprirodzene, skarede, sa mi tiez nepacia. Pockaj, skusim najst nejake, krose sa mi veeeelmi pacia.

lakebabe
13. máj 2024

Mne sa od nej práca nepáči na začiatok som si dávala 0,5 ale ono sa to strasne rýchlo vstrebe aj tak tak chodím raz ročne na 1 ml a mam pokoj
Záleží aké veľké máš svoje čím menšie tým menej ti stačí. Mne ani ten ml bohvieako nevidno
Určite dobre vyberaj kliniku

autor
13. máj 2024
autor
13. máj 2024
lakebabe
13. máj 2024

To je tak pol ml len na hydratáciu

autor
13. máj 2024

@lakebabe ved toto, lebo vidim na niwktorych kockach, ze fakt si dalo malo, ale tak silno mi to bije do oci, ze je to velmi skarede. 😏 Mozno by som aj vyskusala, ale kde su taki profici, ktori vedia spravit na uplne prirodzene.

kulumulu123
13. máj 2024

Ak mas alergiu na med staci lyzicka medu a mas o niekolko cisiel zvacsene pery, vydrzi to niekolko hodin pripadne niekedy do dalsieho dna... Ale neskusala by som to

autor
13. máj 2024

@lakebabe ano ano, mbe by aj stacilo. Nemam az tak tenke, ale prijala by som minimalne zvacsenie. Take, ktore nebudu byt do oci. A dalsia vec, kamoska ma napriklad napichane pery, nevyzera to az tak zle, ale nosovo ustne ryhy ma ovela hlbsie odvtedy

autor
13. máj 2024

@kulumulu123 ja som si davala na strednej med na tvar, ako masku. 😄 Ale inak bola velmi makka a hladka. 😄

lakebabe
13. máj 2024

Ono ryhy ti vidno keď je v perach moc veľa materiálu to sa to po ml nestane. To ti potom stačí polka na takýto refresh uvidíš ze sa ti to aj tak prvý raz rýchlo vstrebe