Zrušený termín a neupravené obočie

11. jún 2024

Dievčatá 3 týždne som si netrhala obočie lebo som mala termin na úpravu a lamináciu pred dovolenkou, nech mi zarastu všetky nedostatky. A dnes mi zrušila termin a zajtra letíme. V živote som nemala takéto obočie. Da sa to vôbec upraviť sama ? Bojim sa že teraz už absolútne nevytvarujem z toho niečo…

syslik81
11. jún 2024

ved si obvolaj niekoho ineho ci ta nevezmu ...

lugie
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
januska12323
11. jún 2024

Pinzetu do ruky a trhaj. Ideš na dovolenku nie výstavu, nerob si z toho vrásky, bude ako bude.

belle_vie
11. jún 2024

Pokial ides do rezortu, vacsinu tam ponukaju aj kozmeticke sluzby. Ak nie tak by som sla niekde do nakupaku, tam zvyknu brat aj bez terminu.
A prinajhorsom sama 🙂

dadka1997
11. jún 2024

Dôvod prečo to zrušila je aký ? No skus si rychlo obvolať niekoho, kto by ti to vedel spraviť, mozno na fb napisať pod konkretne mesto kde žiješ, či v okoli nemas nejaku kozmetičku

mk1111111111
11. jún 2024

Ale vytrhaj naozaj len nevyhnutne, aby Ti to potom u proficky nechybalo, niekedy to ako na potvoru nedorastie.

babulkomale
11. jún 2024

Nemozem uverit, ze niekto si nevie upravit vlastne obocie...

estellas
11. jún 2024

Jasné že dá, vytŕhaj si tie chĺpky čo máš dole najnižšie také najviac nevyhnutné a zvyšok ti neskôr úpraví kozmetička.

lalilla
11. jún 2024

😀toto som necakala. Zober pinzetu a ved normalne vytrhaj tie chlpy pod oblokum a potom tie dlhsie jemne mozes skratit noznickami.
Mas uplne v pohode obociena upravu

sisska96
11. jún 2024

Fiha no to sú teda riadne obočie 😅😅 však si zober pinzetu, postav sa pred zrkadlo a vytrhaj chlpy ktoré sú mimo

anavipredam
12. jún 2024

Tvar máš dobrý, vezmi si kefočku na obočko alebo aj od špirály si utri. Vyčeš ho do hora nech vidíš spodnú líniu ako ti ide obočko a podľa toho trhaj chĺpky čo sú mimo tvar. A občas ho prečeš v smere rastu chĺpkov aby si videla či dobre

macekovam
12. jún 2024

netrhaj.. ked nevies ako.. to prezijes.. ine budu obezne lebo nestihli schudnut.. naozaj to prezijes..

any_soj
13. jún 2024

@macekovam 🤣 ja som z tých čo nestihli schudnúť :D teda vlastne aj som stihla, ale stále je čo. Pobavilo 🙂