Zosvetlenie pigmentových škvŕn na tvári

17. aug 2024

Ahojte baby. Čo používate prosím na zosvetlenie pigmentových škvŕn na tvári?

domka222
17. aug 2024

Eucerin anti pigment

justify
17. aug 2024

Mne pomohol zosvetliť škvrny na čele chemický peeling od revolution (2x týždenne) + NIVEA
Cellular Luminous 630 (každý večer). A samozrejme si dávam pod makeup krém s SPF. Pekne mi to zosvetlilo tmavé škvrny, som neverila že to bude fungovať 🙈

petronellla87
17. aug 2024

@domka222 zrovna včera som naň pozerala. Naozaj to funguje? Za ako dlho si prosím videla výsledky?

tetapetra
17. aug 2024

V jeseni chemické peelingi, počas celého roka Eucerin antipigment. Moja pokožka je už však natrvalo poškodená.
@petronellla87 pomáha. Pokračovanie ale nemáš tak zničenú pokožku ako ja, tak pomôže aj bez chemických peelingov. Pri mori však fungujem len zo šiltom

domka222
17. aug 2024

@petronellla87 ja som mala pigmentovú škvrnu na čele. Spravila sa mi počas tehotenstva. Minulé leto som natierala každý deň. Toto leto som ho použila asi 5x a fľak sa neobjavil,alebo teda je minimálne viditeľný

mima172
17. aug 2024

Ja sa snažím vyhýbať chemickým produktom, za mňa topka kvalitný jahodový olej + vhodný esenciálny olej. Mne sa aj pehy spájajú do nepekných fľakov, čiže overené na fakt komplikovanej pleti 🥴🙂 Znacku nepíšem, keďže sa tomu venujem aj "profesne". Stačí hľadať, googliť a neskončit na stránke DM alebo Dr. Max 😄

mclissa
17. aug 2024

@justify krory to je od revolution?

maminkadeticiek
17. aug 2024

Ccko,exfoliacia,Hada Labo znacka ma na to serum.

cafelatte
17. aug 2024

zabral mi lacný krémik z dm, vital balea na škvrny a kyseliny azelainová tiež balea, do 2 týždnov pekné výsledky

petronellla87
17. aug 2024

@tetapetra
@domka222 vďaka baby tak ja ho skúsim 🙂 mne sa tiež spravili také škvrny po pôrode a neviem co s nimi🤷‍♀️

tetapetra
17. aug 2024

@petronellla87 po pôrode mi zmizli a vybodla som sa kozmetiku a dovrzgala som si ksicht,tak,že ani makeup to už nekodazal zakryť. Ale už je to viac -menej ok. Ale ako som písala používam ho celý rok a mám aj makeup od nich,ten nedávam stále

autor
17. aug 2024

Baby ja som dala do košíka toto The Ordinary
Niacinamide 10% + Zinc 1%.) je to blbosť? Od tejto Značky som mala aj chemický peeling

tetapetra
17. aug 2024

Mne to nepomohlo 🤷🏻‍♀️. Dobrý profesionál je profesional. Ale keď máš pigment len z tehotenstva,mal by tu Eucerin stačiť.

pandorra
17. aug 2024

Chemicky peeling kazdy rok v zime, chodime pravidelne roky, jedina vec co zabera, plus 50 ochranny faktor od jari, na slnku siltovka

mclissa
17. aug 2024

@justify dakujem.