Zničené vlasy

devilka1
6. jún 2023

Zienky co s tym??? Vlasy som si zrejme znicila cervenou farbou vraj najviac nici vlasy , uz asi rok ich natieram olejom maskami no velmi sa to nelepsi, uz som si aj 2x podstrihla cca 10 cm...planujem si kupit lepsiu kefu olivia grande a tiez olaplex No3. Myslite ze sa to zlepsi?? Zehlim si ich raz za tyzden a fen neppuzivam vobec. Ďakujem ;)

mamamasama
6. jún 2023

K18. Mne ani Olaplex nepomohol tak ako K18-tka

nikky6
6. jún 2023

no to pomoze asi jedine riadne ostrihat a pockat, cas je aj v tomto pripade najlepsi lekar 🙂

zuzanna33
6. jún 2023

@devilka1 vynechať žehlenie pri rozcesani arganový olej a nefarbit

nika_val
6. jún 2023

Buď ten Olaplex alebo K18 si kúp
A nejaku dobru ochranu pred teplom pri tom žehlení použivaj
Kludne si kup aj Olaplex N3 a aj K18 toto kombo bude určite super 🙂

1gramofon
6. jún 2023

najprv trosku navlhčiť končeky, na dlaň 2 kvapky arganoveho oleja, v rukách rozmazat aby si nemala totálne mastné konce a až tak dat na vlasy a cesat.
Prestaň zehliť. Kamoške pomohol kokosový olej a raz za mesiac sa ostrihať, nie veľa iba 1cm. Dopĺňaj vitamíny a minerály.
A napíšem aj toto, nemusíš skúšať, napr koňom sa dávajú ovsené vlocky aby mali lesklú hrivu a srsť. Ja ich jem pomaly 2 roky skoro každý deň a mam celkom dobre vlasy. Za vyskúšanie to stojí

domiklik
6. jún 2023

@devilka1 namiesto kadejakých pokusov, olejcekov, olaplexov v domácom prostredí investuje do kvalitnej kadernícky... Dobrý strih v tvojom prípade je zaklad

zuzankach
8. jún 2023

Ja by som určite išla na hennu , regeneruje ,ošetruje vlasy aj pokožku hlavy a dáva im znovu silu . Píšem z vlastnej skúsenosti , vlasy som mala zničené od peroxidu po plecia a po 3 rokoch mám vlasy krásne a skoro po zadok , príroda je príroda ....

devilka1
autor
8. jún 2023

Dala som si vcera olaplex NO3, vlasy vyzeraju inač su lepšie, nabudúce si necham masku aj na dlhšie 🙂 čiže zatial som spokojná a verím ze po druhej aplikacii to bude este lepsie 🙂

kathhii
18. jún 2023

@devilka1 Olapex nechaj minimálne hodinu a dlhšie... A striedaj s hydratacnou maskou....Nezehli si vlasy a ak musíš vyfenovat tak na nízkej teplote... A Pozor ked si nanášaš Olapex aby si si ho nedala na pokozku hlavy.