Zmena farby vlasov

linki90
6. jan 2024

ahojte asi najlepšie aby sa k tomu vyjadrili skúsené kadernicky alebo ženy ktoré tak zmenili farbu vlasov. Mám čierne farbené vlasy ,farbim sa už 10 rokov na čierno posledne roky tmavohnedà . Prirodzená farba moja je tmavohnedá. Ide o to že mi strašne šedivejú vlasy po 2 týždňoch už mi vyrastajú šediny ale riadne a na tých čiernych vlasoch to hrozne vidno a je to škaredé . Rozmýšlala som o nejakej zmene zosvetlit alebo melirovat proste aby som sa nemusela farbiť tak často a nebolo tak viditelne tie šediny na svetlých vlasoch to až tak nevidno nejake rady ďakujem . Skúšala som sa sama odfarbit so subrina z dm a vytiahlo to celkom fajn farbu mi stiahlo pekne len je to na dlho a doma nato nemám velmi čas a predsa kadernicka je lepšie riesenie ,dake typy , vlasy chcem zosvetlit nemusim byt blondina ale proste aby som nebola sediva po 2 tyzdnoch

h2
6. jan 2024

@linki90 Mám známu, ktorá je veľmi šedivá, hoci na to ešte nemá vek (mladšia odo mňa oveľa). Presne z tohto dôvodu išla z tmavohnedej na blond. No a poviem ti úprimne, tak isto jej tie šedivé odrasty "kričia" z tej blond, ako predtým z tej tmavej. ☹️

daniela2202
6. jan 2024

Fakt s tými šeďami je problém, mám to isté, nad čelom vždy 1cm šedivý a to už skoro po týždni, ide ma šĺak trafiť, kupujem svetlejšie odtiene hnedej .... a bohužiaľ stále farbiť , ale iba ten predok 😂

jamimo
6. jan 2024

@linki90 neurobíš nič 🤷‍♀️ Vlasy rastú cca 1cm za mesiac. Ja mám plavý balayage a šediny mi vidno. po 2 týždňoch. Na farbenie korienkov chodím každé 4 týždne a tiež ma to obťažuje 😵
Kamarátka má krásny blond, ale tú sivú myšaciu na odrastoch jej tiež vidno po 3 týždňoch.
Ja by som bola šťastná keby mi pristali sivé vlasy, ale bohužiaľ....Nie je sivá ako sivá 😏