Zlá pleť po vyčistení od kozmetičky

26. apr 2023

Ahojte, je normálne aby sa po dni po vyčistení pleti u kozmetičky vyhodili takto hnisavé vyrážky a mať to ešte v horšom stave? Bola odvedená práca kozmeticky dobre? Akne síce mám, ale takto si vyčistenú pleť nepredstavujem.

katarinka89
26. apr 2023

Máš to pozapalovane, neviem, ako vyzerala predtým, ale toto nieje len kozmetická vada- pochodil si vyšetrenia krvi, pečeň, obličky, štítna? Zvonka ti s tým zázrak žiadna kozmetická neurobí, skôr to podporí zapálenie tak ako máš teraz

viestta
26. apr 2023

Ja som podobne vyzerala po kazdej navsteve kozmeticky, a to som ich celkom dost skusila, tak uz tam nechodim.
Ale toto uz je na kozne, alebo aspon medicinsku kozmetiku

zuzana76
26. apr 2023

@autor mozes mat rosaceu napr a vtedy sa nesmie chodit kozmeticke, takze asi smer kozny lekar a zistit najskor co je vo veci

simca06022011
26. apr 2023

Podľa mňa sa ti to zapálilo, ak si takúto tvar nedávala. Nabudúce chod k inej. Takto som vyzerala len raz.. keď bol hit dávať kokosový olej na tvár. Inak nikdy a to mam sklon sem tam mat takúto vyrazku. Veľmi dôležité je čo sa na akú pokožku použije, sú také ktoré.fskt všetkým to.iste dajú na tvár.
Jasne nemusí to byť prípad tej tvojej kozmeticky, nevieme aký máš bežne s pleťou problém... len svoju skúsenosť pisem.
Na toto už by som si pýtala jieco riadne na koznom...

cocolino234
26. apr 2023

@autorka hneď zajtra by som zavolala dermatologičke a nie žiadnej kozmetičke. Nevieš na aké látky v produktoch máš alergiu. Možno sa dostaneš až na gastro, kde ti upravia stravu. Takéto hnisavé akné môže mať rôzne korene. Čo najskôr vyhľadaj dermatologičku.

luccija
26. apr 2023

To je už na liečbu ATB u koznej
Veľmi pomáha aj koloidne striebro z lekárne potierať je to prírodné ATB

nataly420
27. apr 2023

No podľa mna to už bolo zapálene akné a kozmetička tu pleť prekrvila a naparila tak je možné že to dneska všetko pleť vyplavila von