Ženy a kozmetika

wanduska327
27. jún 2024

Haha, absolútne som nevedela aký názov dať tejto téme...ale k veci.

Používate ešte špirálu? Pretoze ja mám pocit že som trápna keď si ju dám ..všade okolo mňa vidím ženy s 3D mihalnicami..ako nebol by problém dať si to...ja sa maľujem dávam si normálne podklad make -up potom bronzer obočie pery...ale proste mám pocit že tie 3D mihalnice sú obrovské také neprirodzene ? Som sama čo takto rozmýšľa?

domiklik
27. jún 2024

@wanduska327 nie si sama co takto rozmysla

viestta
27. jún 2024

Pozivam spiralu, metly na ociach sa mi nepacia

sissy27
27. jún 2024

@wanduska327 tiez som team spirala 😃 a mala som aj umele, ale nie 3D, iba 1D - teda jedna na jednu, prirodzena dlzka, nebolo vidno, ze nie su moje. Len ma otravovalo chodit kazde 3 tyzdne na doplnenie

wanduska327
autor
27. jún 2024

Fuh

wanduska327
autor
27. jún 2024

@sissy27 A potom tie 1 na 1 teda vyzerajú prirodzene áno?

wanduska327
autor
27. jún 2024
wanduska327
autor
27. jún 2024

@viestta Veď to presne vyzerá tak nooo ja nechcem ale nikoho uraziť každý nech si nosí čo sa mu páči ...

maca1984
27. jún 2024

Používam špirálu, a dávam si aj robiť mihalnice. Napr. v lete, na dovolenke sa mi absolútne nechce riešiť líčenie, takto s mihalnicami mám svätý pokoj. Umyjem, prečesem a idem. A nie všetky robené mihalnice musia vyzerať ako vejáre.

zojazoja
27. jún 2024

A potom sú tu ešte zeny, ktoré nepouzivaju ani tu špirálu. ja. 😅 nie to ešte metly si dat😅( viesta dik za rozosmiatie). Respektive namalujem sa tak 1 krat do mesiaca max.

vanilkovazmrzka
27. jún 2024

V zivote ma nenapadlo rozmyslat ze si nedam spiralu aby som s bou nebola trapna.. co?

lakebabe
27. jún 2024

@wanduska327 striedam to, mam obdobia ze sa ani nemalujem, ale v lete od jari do jesene nosím mihy ale 1d kasmirove, nie sú to tie typické metly a vyhovuje mi , že sa nemusím maľovať v tých teplach lebo som stále pri vode a na dovci. Teraz mam mesiac pauzu na regeneráciu a nepoužívam ani špirálu nič.
Ale na špirála nie je absolútne nič cudne.

beata_k
27. jún 2024

Pouzivam spiralu. Na dovolenke som si ich davala zafarbit.

simsalabim
27. jún 2024

Pouzivam spiralu. A dokonca aj klasicky lak na nechty, co mam pocit, ze som uz asi jedna z mala.

liusa82
27. jún 2024

nie nikdy by som si to nedala.Ja to hned zbadám že je to umelé a vejárovité.Proste vidno to aj ked je to neviem ako dobre a s citom spravené.Ale zase na druhej strane,aj niektoré špirály sú na figu alebo ked si to žena nanesie prehnane,vyzerá to ako pavúčie zlepené nohy🙂 tak ked aj špirálu,tak pekne prirodzene nanesenú

sissy27
27. jún 2024

@wanduska327 inak nemam vo svojom okoli zenu, co by nosila kefy na ociach. Jedna kamoska chodi na mihy, ale tiez len 1D, prirodzene. Ono vies, akekolvek upravy ak su spravene s mierou a s citom pre esteticno, tak si ani nevsimnes. Vidis len tie vulgarne, lacne a potom mas pocit, ze vzdy to dopadne takto, ale nie je to pravda.
Tie 1 na 1 vyzeraju uplne prirodzene, v podstate ako dobra spirala. Malinko hustejsie, dlzka tiez zalezi co si das (ja som nosila 10-11mm, 12 uz som mala pocit ze su prilis), ja som proste chcela prirodzenost, len nech sa nemusim malovat, hlavne v lete. Dcera tiez pindala, ked som povedala, ze idem na mihy lebo tiez cakala kefy a potom tiez uznala, ze super a v zivote by nepovedala, ze nie su moje. A uz ked puberta nieco pochvali, tak to uz vies ze to je naozaj dobre 🤣

januska12323
27. jún 2024

Vidíš a ja sa nemalujem vôbec komu sa nepáči nech sa nepozerá 😁

duppka13
27. jún 2024

V lete ani nepouzivam spiralu vadi mi to ked sa potim a vodeodolna sa mi tazko odlicuje, ked je menej teplo tak spiralu, nad umelymi som este neuvazovala pripada mi to smiesne

bela30
27. jún 2024

@wanduska327
Nemam umele mihalnice. Mala som to raz v zivote, ked sme isli na dovolenku a raz som si ich dala doplnit, potom som si ich dala dole, vyzera to otrasne, ked to zacne vypadavat. Nikdy viac a este ti to aj znici tie tvoje, dost dlho mi dorastali, dodnes neviem, naco som si ich davala urobit, asi som tiez podlahla trendu, pritom som mala tie svoje dlhe a pekne. Pouzivam klasicky kvalitnu riasenku, podklad a vyzivujem ich rozmarinovym olejom, mam ich pekne,dlhe a zdrave, umele ked uz tak by som byt tebou isla len do nalepovacich, tie mozes dat kedykolvek dole, ked ti nebudu vyhovovat a neznicis si tie svoje na dlhu dobu.

jesenzima
27. jún 2024

Používam špirálu.. umelé mihalnice sa mi nepáčia ... Teda, ešte som nevidela také, ktoré by sa mi páčili 😉

wanduska327
autor
27. jún 2024

Ďakujem Vám ❤️ za odpovede

barborachors
28. jún 2024

@wanduska327 za mna su trápne zas zeny s tymi vejármi miesto oci. To ze im oko padá dole ako psovi to im nevadi, hlavne ze maju cierne metly (ako im vravi moj muz 😄)

dory11
5. júl 2024

@wanduska327 čo ja viem nepoužívam žiadnu špirálu rúž ani meka Up ani nič podobné a to som mladá neláka ma to necítim sa v Tom dobre keď mám byt na maľovaná názor iných či sa malujem alebo nie má nezaujíma