Žehlenie vlasov pred strihaním

13. jún 2024

Aj u Vašich kadernickach je bežná prax žehliť vlasy pred strihaním? U nás som sa stretla u 4ch z 5. Bez ochrany pred žehlenim..

ssimusska
13. jún 2024

nie, pred strihaním nežehlí a keď už chcem nakoniec nejakú úpravu vyzehlením tak použije bud balzam alebo sprej na ochranu

jomarch
13. jún 2024

Mala som kadernika, ktory mi vlasy nakompletku spravil (tonovanie, fukanie, zehlenie) a potom mi skracoval holiacim strojcekom - akokolvek to znie, vyzera to super 🙂 a bavime sa o dlhych vlasoch, proste sekol tu dlzku s pouzitim strojceka. akurat som teda musela chvilu nehybne stat 😁😁

autor
13. jún 2024

@jomarch nemyslím ako konečnú úpravu. Ale úpravu pred. Aby sa im ľahšie strihalo

lubisvecko
13. jún 2024

A nepytala si sa ich, preco volia takyto postup? Mne to pride zvlastne. Lebo tak nie kazda zena si vlasy doma zehli, tak preco by to takto mala robit kadernicka. Nejaky novy trend?

autor
13. jún 2024

@lubisvecko áno, pýtala. Lepšie sa im striha. U nás to takto robia vo veľkom. Kedysi vlasy vlhcili rozprašovačom a ucesali. Teraz prešli na žehličku. Pýtala som sa aj v robote a teda každá jedna sa s tým už stretla. Ja si uz žehliť nenechám, takze poviem nie. A by som povedala, že su trochu nastavate. Ale, ja keď to vidím ako sa iným bábam pari z hlavy🙈

nika_val
13. jún 2024

To su veľmi divne postupy ale keď som videla ako ľahko sa v dnešnej dobe rozdávajú kadernícke certifikáty tak sa ani nečudujem že veľa z tých žien vlastne ani nevie strihať a o farbení ani nehovorím 🤦
Mňa vždy učili že vlasy sa strihajú a majú strihať za mokra!
Len v prípade ak sa niečo nezdá pri finálnej úprave vtedy sa strihajú za sucha a nie to ešte vyžehlené 🤦🤦

marca12
13. jún 2024

Mna sa kadernicka vzdy opyta,ci ich moze prezehlit pred stihanim a dava aj termoochranu. Mne to ale nevadi. Aj doma si obcas zehlim a nemam ich znicene.

83lenka83
15. jún 2024

Nezehlim pred strihaním, je to blbosť. Striham na mokro a potom ich trocha presusim nech sa ukáže ako komu sa ukladaju vlasy po uschnuti a ešte to dotuknem keď niečo odstava.

limoncino
15. jún 2024

Mne moja dostrihava po vyžehleni, za mokra mám zvlnené vlasy, takže sa jej to zle striha, ale to len keď chcem podstrihnut konce, ak to bolo viac, za mokra a dorovnala suché