Žehlenie vlasov

21. aug 2024

Začalo sa mi v lete stavať to že si vyzehlim vlasy, su pekné a všetko ale vplyvom vonkajšieho tepla sa postupne počas dňa vratia do pôvodného stavu. Úplne celá práva zehlenia je zbytočná. V zime ked sa to deje to ešte pochopím že vlhkosť a tak. Neviete čo s tym? Vlasy zehlim spravne, použim ochranu proti krepateniu a niekedy aj lak.

pe_mi
21. aug 2024

To isté som mala aj ja ako násťročná,keď som si zehlila vlasy.doma v kúpeľni podľa mojich predstáv a kým som prešla do baru, zvlnené, krepovite , brčkave.je to kvalitou vlasov ,nič s tým nenarobis si myslím.mozno niečo poradia, ja myslím ,že nič nepomôže

michaela329
21. aug 2024

Skús nižšiu teplotu a vymeniť ochranný prípravok.

autor
21. aug 2024

@pe_mi to je škoda. Doteraz sa mi to nedialo a prišlo toto leto a krásne vyžehlené vlasy sú fuč
@michaela329 používam najnižšiu

tramtada31
21. aug 2024

Podla mna je to nekvalitnou žehličkou. Mám drahsiu a vlasy mi vydrzia vyžehlené tyzden

michaela329
21. aug 2024

Máš s parou? A ten prípravok? Mne to robil napríklad kerastese.

terezia323
21. aug 2024

V lete je vysoka vlhkosť

wishes
21. aug 2024

daj si urobit brazilsky keratin a mas vystarane na nejaky cas 🙂

autor
21. aug 2024

@wishes to som mala, nikdy viac. Vlasy boli krásne dva dni, rovné a potom splasli. Bez objemu a bez všetkého, vyzerala som hrozne.
@michaela329 mam s parou, niekedy používam niekedy nie, ale nič to nemení. Pripravil neviem ako sa moment vola ale je proti krepateniu, vlastne striedam dva, mali veľmi dobré recenzie

michaela329
21. aug 2024

To aj ten kerastese...asi mesiac ok, potom som lepšie vyzerala s nevyzehlenymi 😀 Niekedy môže zle reagovať s ďalšími pripravkami, stačí zmenit kondicionér a už vlasy reaguju

sisska96
21. aug 2024

Však nežehli. Budeš časom riadne strapatá. Vlasy ničené

akvi
21. aug 2024

Je to bohuzial tak, ked je vysoka vlhkost. Toto leto je uplne otrasne, aj ked neprsi, je spara, ako v tropoch. Ja si tiez zehlim parnou zehlickou, ale v tomto pocasi je to uplne zbytocne, tiez sa mi hned zbrckaveju..

domkakvet
21. aug 2024

Ja to mam tak isto, zatial nic nefunguje.

jany55
23. aug 2024

Aj mne sa to zacalo robit s vlasmi po istej dobe zehlenia pokym som nezacala pouzivat Revlon one step volumizer (kulmofen). Použijem nieco na ochranu vlasov pred teplom, olejcek na konceky, vyfukam trochu obyc fénom a potom kulmofenom po hrubsich pramenoch...vlasy mam krasne leskle, hladke, rovne a do polhodinky vsetko vybavene aj s umytim..jedine co by ti mohlo vadit ze vlasy nie su pri koncekoch rovne ale zaoblene ako ked fukas na kefu (lebo vlastne to aj robis) vyskusaj 😉
Ja som dlhe roky zehlila, aj som mala keratiny niekoľkokrát (kazdy dalsi vydrzal kratsie na vlasoch a vlasy po nom boli len horsie) ale ako pouzivam kulmofen je to paradicka..nedam nan dopustit..zehlicku použijem uz len výnimočne 😀

lakebabe
23. aug 2024

Podľa mňa to je klímou. V lete si nikdy nezehlim ani na dovci je proste horuco, potom sa a vlasy mam otrasne ked pobeham von. Ako náhle bude jeseň vlasy budem mať zase v pohode

zuzubb007
23. aug 2024

Poviem ti čím to je nekvalitnou žehličkou, mala som ten istý problém a ako som si 10 rokov dozadu kúpila drahší kus, normálne cvičím spotena a vlasy ostanú rovné, tak isto aj keď vonku prší oni ostanú také isté, a ja mám ten tým krepovitych vlnitych vlasov svoje origos, vlasy zehlim na 190 stupňov ani nie najmenej ani najviac

terezia323
23. aug 2024

@jany55 kulmofény, to je iný level 😍
Ja to tiež milujem, za polhodinku suché aj upravené. A na dotyk jemnučke