Zázračný krem na pleť po 30tke

28. máj 2023

Žienky dajte prosím typ na dobrý krém. Aby bol vhodný na pleť po 30tke, so sklonom k pigmentovým škvrnam,alergii ktorá je zmiešaná a unavená z detí a hormonálnych zmien .Vhodný aj teraz na leto.

nelca0510
29. máj 2023

:D ešte nejaká poziadavka?:D začni s lekárskou kozmetikou. Zajdi do lekárne, vypýtaj si vzorky. Ja som tak začínala a už mám peknú rutinu,ktorá mi sedí.

marcellka32
29. máj 2023

Spf50 cely rok

domiklik
29. máj 2023

Nech sa páči... Perricone COLD PLASMA PLUS+ ADVANCED SERUM CONCENTRATE ale bez kvalitného odlúčenia, vyciszenia a samozrejme spfka si môžeš dat na tvár aj plátky zlata, chápeš... Nie je to len o kréme

autor
31. máj 2023

@nelca0510 mne ta lekárska nesadla aj som riešila akné pred par rokmi. Trochu mam asi averziu, zhoršilo sa mi to vtedy. Celkové mi pomohlo až úplne vysadiť kozmetiku

autor
31. máj 2023

@domiklik no to by chcelo vyhrať na lote aby som si toto dovolila. Ale áno, spĺňa požiadavky. Ja som celkovf v tej kozmetike mimo , lebo ako som písala vyššie, riešila som akné a skúšala všetko možné, cele procedúry a zhoršovalo sa to. Pomohla mi eliminácia kozmetiky . Teraz však ti nestačí.

janka1011
31. máj 2023

Ja za seba môžem povedať, že samotný krém až tak dôležitý nie je. Podstatné sú podľa mňa séra - hlavne s vitamínom C ráno a retinal večer. Dôkladné odličovanie, čistenie. A v boji s pigm.škvrnami topka - SPF denno-denne.

domiklik
31. máj 2023

Co ti poviem chcela si zázrak... potom už len nejaká ta procedurka

autor
31. máj 2023

@janka1011 teda na sérum s vit C môže ísť ešte krém s spf áno?

janka1011
31. máj 2023

@autor na sérum musí ísť krém. C-čko, krém a SPF.

tetapetra
31. máj 2023

Euricin, pigment control SPF 50. Mám obrovskú škvrnu na čele, úplne ako princezny zo zlatou hviezdou na čele. Som po chemických pilingoch (medik) od jari dávam euricin a drží. Hviezda nevybieha