Zarastajúce obočie

29. feb 2024

Ahojte, idem si k vám po radu.

Som chalan, 21r a zarásta mi obočie medzi očami. Trhám si to pinzetou každé 2 dni ale je to dosť otravné. A hlavne keď si to pár dní neupravím, vyzerá to hrozne.

Existuje nejaká trvalá metóda, ktorá mi odstráni chĺpky? Čo by ste doporučili? Pozeral som že existuje microblading, epilácia laserom atď. ale neviem o tom veľa. A či to vôbec aj robia mužom.

Budem rád za každú radu, ďakujem, veľmi mi to pomôže.

luxus10
29. feb 2024

stava sa z teba upiiir...

autor
29. feb 2024

@luxus10 ďakujem, táto rada mi veľmi pomohla!

medulienka81
29. feb 2024

Chod k barberovi poradí a aj upraví..

barbora0308
29. feb 2024

Myslim, ze by laser mohol zabrat. Ja by som sa informovala priamo u niekoho, kto sa tym zaobera. Len pozor nie je laser ako laser, daj si zalezat na recenziach, nech to ma fakt efekt.

luxus10
29. feb 2024

😍 je to fakt, za ktory nemusis dakovat, ale pekne od teba...

svetlonos
29. feb 2024

Skus odstranovat voskom u kozmeticky. Je to hotove za par minut a malo by to vydrzat dlhsie. Laserom ochlpenie urcite odstrania aj muzom, no v tom ti zial neviem poradit konkretne.

lilianka28
29. feb 2024

Kozmetička odstráni voskom.
No ak chceš trvalé odstránenie, tak laserom. Robia to na klinike - buď dermatológ alebo plastický chirurg.
A nemusíš sa obávať, chodia na to aj muži.

autor
29. feb 2024

Dobre ďakujem pekne ☺️

mimka1402
1. mar 2024

Ja mam tiež dané obočie na brežnva takže chápem.😀 Ale u mňa rokmi to slabne, vidím že to nie je až také, keď si pravidelne trham, ale dávam si to ako relax a keď sa nenudim, tak iba ziletka na obočie to za sekundu vyrieši 🙂