Z čiernej modrej na tmavú hnedú

susienka07
3. jún 2024

caute, potrebovala by som poradit ako sa zbavit cierno modrej farby. moje prirodzene vlasy su tmavo hnede.. pred par dnami som sa ale prefatbila a chyba mi moja hneda, po tejto skusenpsti s touto tmavou farbou by som sa farby na vlasy uz nedotkla.. nejake rady ako ju odstranit svoj pomoxne?

luciana656
3. jún 2024

No :D keďže máš vlasy čerstvo nafarbené bude ťažšie si tú farbu stiahnuť. Moja rada je že počkaj chvíľku kým ti vlasy odrastú alebo sa farba vymije a bude svetlejšia , a potom si skús farbu stiahnuť peroxidom . 🙂

susienka07
autor
3. jún 2024

@luciana656 dakujem😊😊

tamvtme
3. jún 2024

nerypala by som do toho, pockaj, ako sa bude farba vymyvat a potom zajdi ku kadernicke, ziadne domace pokusy so zosvetlovanim

cookie29
3. jún 2024

No uprimne, kedze farbenie nevyslo ako si chcela, ja by som sla ku kadernicke. Odfarbovanie je komplikovanejsie...

mamamasama
3. jún 2024

Vymyvaj. Soda, citron, potom colorpeel.

romikk22
3. jún 2024

Kúp si subrina eliminator to to vygumuje farbu na hnedú 🙂 mam overené už 3x som to robila doma

romikk22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
susienka07
autor
3. jún 2024

@romikk22 to staci iba to?

romikk22
3. jún 2024

@susienka07 áno mne to vygumovalo stiahlo farbu pekne

nika_val
3. jún 2024

@susienka07 presne Subrina Eliminator
Ja som dávala dole tiež čiernu a išlo to pekne
Stačí ti keď si kúpiš len tu krabičku ale odporúčam rozdel si to na polovicu proste aby si ten proces urobila 2krat
Výsledok bude lepší 😊

susienka07
autor
3. jún 2024

@nika_val dakujem🙂

nika_val
3. jún 2024

@susienka07 ale upozorním ťa
Vynechaj ten krok s tým peroxidom čo bude v návode
Ja som to pridávala aj sem na MK a tu máš výsledok

nika_val
3. jún 2024

@susienka07 vlastne oprava spokojná z výsledkom som bola až po 4 aplikáciách
2 baleniach

susienka07
autor
3. jún 2024

@nika_val dakujem moc!

nops
3. jún 2024

@susienka07 práškové céčko so šampónom proti lupinam,urob pastu a nanes rovnomerne na vlasy aby si nebola flakata.Do fólie,uterák,30min a máš hnedú.Odporuca sa kým je vlas čerstvo nafarbeny,po mesiaci ti to už nepomôže

susienka07
autor
3. jún 2024

@nops skusali ste to?

nops
3. jún 2024

@susienka07 viackrát,vždy zabralo. Už nefarbim

nops
3. jún 2024

@susienka07 pozri si videá, fakt to funguje

kathhii
4. jún 2024

@susienka07 naozaj to funguje. Ja som si tak dávala dole príliš tmavú farbu... Nezabudni si potom dať kvalitnú hydratačnú masku.

susienka07
autor
4. jún 2024

@kathhii pimohlo len na niektore casti vlasov😞som zufala

nika_val
4. jún 2024

@susienka07 skús znovu
Prípadne skús teraz tu Subrinu
Vidíš že aj ja som prvý pokus so Subrinou mala flakaty a potom už dobre
Nezúfaj pokiaľ to nie odfarbovanie tak môžeš aj viac krát použiť 🙂

susienka07
autor
4. jún 2024

@nika_val kus zliezlo ale vsade mam inu farbu😭 dakde cervena, blond(z predoslych farbeni) a moja hneda

nika_val
4. jún 2024

@susienka07 no áno základ pri akomkoľvek sťahovaní farby
Či už odfarbovaním, Subrina alebo aj toto vitamín C je základ naniesť to čo najviac rovnomerne
Pretože ak niekde je viac toho, inde menej tak to potom urobí fľaky
Ja tiež keď som dávala prvý krát tu Subrinu tak som naniesla tak všelijaké a mala som fľaky
Potom ten 3 krát keď som dávala už som išla poriadne s tým a podctivo premasirovala každý prameň aby bol poriadne nasiaknuty
Aká je vlastne tvoja história vlasov ?
Choď od aktuálne (posledne farbenie) dozadu aspoň tak rok prosím

susienka07
autor
4. jún 2024

@nika_val prvx krat som si farbila tak pred 3 rokmi na cerveno, potom zas na cerveno, ale tie sa mi vyzmyvali, tak 2 roky som mala svoje a pred nesiacom som mala blond melir len na koncoch, a pred tyzdnom som si dala cierno modru ale teraz uz si to davam 4ty krat ten citron,tak uvidime

nika_val
4. jún 2024

@susienka07 tam kde si mala tu blond tak tam aj blond budeš mať nech dáš citrón, vitamín C, Subrinu tak tam tá blond bude
Pretože velmi v skratke ak raz si dáš blond alebo melír tak ono ti to zoberie tvoj prirodzený pigment takže už sa k svojej farbe vrátiš len tak že si to nafarbiš na odtieň ako si mala svoje
Ak vlasy farbiš tak farba ti len obalí tvoj prirodzený pigment takže to keď použiješ tu Subrinu alebo vitamín C tak to sa vieš vrátiť k svojej prirodzenej

susienka07
autor
5. jún 2024

@nika_val blond melir mi nevadi, vadi mi ta hnusna cervena ktora mi ostala po tom c cku.. neviem co mam robit

nika_val
6. jún 2024

@susienka07 s tým C-čkom nemám skúsenosť takže neviem
Možno pani vyššie ti bude vedieť poradiť keďže od nej to máš
Ale logicky mi to nejak dáva zmysel keďže aj kyselina keď vyžiera farbu tak vyžiera do oranžovo červenej

Jedine čo mňa napadá je to skúsiť nafarbit na hnedo
Nič iné ti asi ani zostávať nebude

nops
6. jún 2024

@susienka07 si mala hneď napísať,že pod čiernou už bolo xy farieb a odfarbenie.Potom bohužiaľ to bude fľakaté a oranžové,na odfarbenom a následne viac krát farbenom vlase je vrstiev,že až.Vlas je porezny a nič naň nechytí poriadne.Vlasy poriadne zhydratuj,podstrihni a choď na nejaký kyslý toner.Ja som farbila iba hnedou,nikdy iný odtieň a chcela som si nechať vyrásť svoje,svetlejšie hnedé tak mne to pekne stiahlo prirodzene.