Vzorky krémov

bilancia
14. dec 2022

ahojte 🙂 mam velmi citlivu plet , neoplati sa mi kupovat novy krem, ktory ked vyskusam, tak ma z neho pali cela tvar a rovno ho mozem vyradit. daju sa niekde objednat cisto vzorky kremov? ze by som poskusala? v drogerii som to nenasla, alebo mam prist na hulvata do lekarne a popytat si? nieje to drze ? :D
skusala som sensitive, extra sensitive, prirodne ,take aj makove a vsetko ma pali :(

sunshine_007
14. dec 2022

Chod do lepsej drogerie, napr Douglas, daj si poradit a urcite ti daju vzorky na vyskusanie pred kupou produktu, neviem, ci vsade alebo iba ak budes extra sympaticka a mila 🙂

bozenas
14. dec 2022

v lekárni sa dajú kľude opýtať, alebo ja som si objednávala zo stránky dulcia.sk, tam sa dajú vybrať (posielajú vždy 3ks) a vyberiete, ktoré 3 produkty chcete
https://www.dulcia.sk/vzorky/balicek-vzoriek.ht...

nelca0510
14. dec 2022

@bilancia normalne som šla do lekárne a vypýtala si. Vaša lekáreň a dr.max nemali problém. Horšie bolo Benu,tam mi tvrdili že ani nemávajú.

bluemoon24
14. dec 2022

@bilancia z prirodnich ma dulcia vzorky na vsechno, daji se objednat na strankach, dale na blueberryhill.cz maji vzorky hemptouch, to je pro ekzematiky a citlivou plet + vzorky dalsich znacek. V douglasu ti vetsinou daji vyzkouset a v lekarnach casto maji.

simca06022011
14. dec 2022

v lekarni dostanes vzorky, od toho su tam tie vzorky. Nie je to drze. NEdostavaju to od firiem aby to mali po suflikoch odlozene :D neboj sa, chod a vypytaj si. Na citlivu plet skus ak budu mat aj Avene radu.

letta88
14. dec 2022

@bilancia skúste rady Avene Tolerance, La roche posay toleriane

alzbetka83
15. dec 2022

@bilancia skus pýtať v lekarni, bioderma, loccitane a podobné

bimbambom
15. dec 2022

@bilancia odporúčam olej a žiadne krémy .
Obyč mandľový , opunciový je eňo ňuňo
Ja mám alergiu takmer na všetko a tieto jednoduché veci sú pre mňa záchrana
Osobne môžem používať iba tento krém , zloženie nechcem vedieť 🙂

bilancia
autor
15. dec 2022

@bimbambom skusala som zatial len arganovy olej aj z toho ma palila tvar :(

bimbambom
15. dec 2022

@bilancia ja nezvyknem spochybňovať tvrdenia iných , ale toto nie je možné
Ako presne si ho použila ? Čo všetko si si dala ma tvár ?

bilancia
autor
15. dec 2022

@bimbambom no po umyti cisto arganovy olej, nic ine , na telo mi nevadi, ani na vlasy, ale na tvari ma pali

bilancia
autor
15. dec 2022

@bimbambom som potom cervena jak paprika :D

bimbambom
15. dec 2022

@bilancia a čím si si tú tvár umyla ? Dala si na suchú , alebo mokrú pleť ?

bimbambom
15. dec 2022

@bilancia a bol to 100% čistý argānový olej ? Vieš , som certifikovaná aromaterapeutka , toto počujem prvýkrát naozaj 🙂

bilancia
autor
15. dec 2022

@bimbambom umyla som si tvar MYLO cierna ovca, to pouzivam par rokov a nemam s tym problem ziadny, a ked som mala este vlhku pokozku ,tak som votrela. skusala som aj kvetinove vody ,cisto ruzovu alebo levandulovu ,aj tie ma stipali / palili

bilancia
autor
15. dec 2022

@bimbambom a znacky som skusala Renovality a Purity vision ten olej a kvetinove vody

luccija
15. dec 2022

@bilancia vypytaj si v lekárni bežné beriem dcére Biodermu, La roche
Možno by som išla k dermatologička

barorabea
16. dec 2022

mne lekarnicka povedala, ze vzoriek dostavaju uz pomenej, lebo to nie je ekologicke. Teraz maju terz viac testerov,len ten si nemozes skusat doma. Ale jedna mi normalne "nacapovala" z testera do malej nadobky, kam davaju nimi namiesane maste 🙂