Vymývateľná farba na vlasy

12. nov 2023

Ahojte, prosim o radu, mam svetlohnede vlasy a vidno mi šediny pri pokozke hlavy hned pri tvari,mam 28 rokov,

premyšlala som: kupit nejaku dobru vymyvatelnu farbu na vlasy, len neviem aka znacka je dobra a ci prekryje sediny alebo chodit do kadernicky na melir taky ktory by mi ho da od hlavy kvoli sedinam.
Ako casto je potrebne melir doplnat ? A co je lepsie doplnat melir alebo sama si vlasy farbit a tonovat?

Davam prilohu: meliru a airtouch metody.

Fotka s blond vlasmi, paci sa mi taky styl melirovanis po tenkych pramenov, nechcem ist na blond!! Iba prekryt prirodzene sediny

A druha fotka hnedych vlasov, ide o airtouch metodu, mate skusenostou s touto metodou ?

Ďakujem za radu.

nika_val
12. nov 2023

Air touch metoda je pecka a na šediny fakt dobrá vec 🙂 nemam osobnu skusenosť ale zaujimam sa vlasy a tak viem o čo ide 😁
Ale maloktore kaderničky vobec vedia čo je air touch takže treba najst na to fakt dobry salon
Tato metoda sa doplňa nie tak často kludne raz za 3-4mesiace
Samotny melir podla toho ako rychlo ti rastu vlasy 1-2 mesiace

Vymyvatelne farby ti nechytia na šediny
A farbenie doma: nie je to zla vec (ak používaš profi farby a nie tie z drogerky lebo to shity🙈😁)
Ale zase na doma iba farbenie, robit doma melir to nieee 😁

autor
12. nov 2023

@nika_val vraj airtouch je aj draha metoda pouziva sa na to melirovaci prasok.

mariska1989
12. nov 2023

Mám 34 šediny teda už nejaký ten rôčik 😬 a dávam si robiť melír asi čo 4 mesiace ale to už mám tak 5 CM odrast 😬😬😬😬 teraz mám asi už mesiac a už to začínam vidieť 🙈🙈🙈🙈

nika_val
12. nov 2023

Ano airtouch je určite drahšia metóda a hlavne časovo velmi naročna (aj 4-5 h v kaderníctve)
Tak ako na akekolvek zosvetlenie aj tu sa používa melirovaci prášok, zosvetlujuca farba, a pod

Aj na balayage, foilyage, ombre, a podobne sa pouziva melír/zosvetlovacia farba
Rozdiel je iba v technike akej sa to robí 🙂

autor
13. nov 2023

@nika_val ake su dobre znacky zosvetlovacej farby?

nika_val
13. nov 2023

Pozrela by som sa na farbu Schwarkopf profesional Blond me rada
To je farba bežne dostupná aj pre nekadernikov
Potom su značky ktore su bohužial nedostupné pre nekaderníkov iba do salonov

maxiva
14. nov 2023

Prosím ta môžem sa opýtať? Odkiaľ máš tu fotku, ten melír...