Vymývanie permanentnej farby zo šedín

any_soj
21. máj 2024

Ahojte. Prvý krát mám permanentnú farbu na vlasoch, chcela som už prekryť šedivé. Po necelom mesiaci sú šedivé vlasy uz úplne svetlé v porovnaní s ostatnými (mám tmavohnedé, farbu sme dali tmavohnedú trochu do bordova a šedivé sú už takmer len oranžové, a ostatné majú pôvodnú farbu). To naozaj takto má miznúť permanentná farba? Myslela som, že treba potom dorábať odrasty, a nie že každý mesiac všetky vlasy farbiť. Či mi len nechytil poriadne ten druh farby? Netuším aká, dávala mi kaderníčka.
Prípadne prosím poraďte nejakú šetrnü permanentnú farbu, ktorá naozaj zvláda šediny.
Ďakujem ❤️

kittykat22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
any_soj
autor
22. máj 2024

@kittykat22 bola som tam mesiac predtým na preliv, na skúšku, lebo sa mi nechcelo začať "navždy" riešiť odrasty, plus sa mi aj páči keď má niekto priznané šediny. Ale veľmi rýchlo som si na to zvykla a bolo mi ľúto keď sa vymylo, tak som šla že na trvalo. Ešte kým mi to dala na hlavu tak sa pýtala, že či pochopila dobre, že tentokrát už chcem trvalú farbu...
Akože tiež mi to príde divné 🙂 Tak som si tu chcela potvrdiť, že to nie je bežné, kým sa jej ozvem...

minenkak
22. máj 2024

@any_soj mne farba drží rovnako na všetkých vlasoch

1ryba
22. máj 2024

Vyskúšaj farbu Inebrya. Drží ako pribitá. Kúpiš v kaderníckych potrebách alebo na nete. Tie šetrné sa vymývajú skôr. Tiež môžeš mať typ vlasu, z ktorého sa farba vymýva skôr.

kittykat22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nika_val
22. máj 2024

@any_soj pri šedinach a profesionálnych farbách treba miešať farby. Nestačí len odtieň ktorý si vyberieš ale musíš ho zmiešať so zakladovým odtieňom (odtieň ktorý má označenie iba ako jedno číslo ) . Vtedy ti to pekne zakryje šediny a bude aj na nich držať
Hod fotku vlasov skúsim poradiť aké farby kúpiť 🙂