V kaderníctve ma hrozne ostrihali

nela22323
10. sep 2024

Ahojte
bola som v kadernictve, kde ma hrozne ostrihali. Prišla som s tým, že chcem 3cm skrátit vlasy.
Kaderníčka mi zobrala viac a urobila hroznu postupku. Nezaplatila som im.
Dnes som bola u inej kaderníčky, aby mi to aspoň o niečo opravila. Stále je to však krivé.
Napíšte prosim co by ste robili vy? vzdy som nosila rozpustené vlasy čo teraz?
Čo pomôže na rýchlejší rast vlasov? nedavam to psychicky..za každú radu budem vďačná napíšte prosim.
Ďakujem

biba_18
10. sep 2024

vlasy dorastú. nič sa nedá robiť, budeš chvíľu vyzerať ako debil a potom si to pojdeš zarovnať. a k tej prvej už nikdy nevkročíš…

nela22323
autor
10. sep 2024

@biba_18 vyzerá to hrozne....tak sa trápim. ako ma mohli tak ostrihat

vyrovnanaosoba
10. sep 2024

@nela22323 no tak zmeň na nejaký čas účes, daj si do copu, vyčeš, zopni...atd. Možno si len myslíš, že si zle ostrihana a nevyzerá to až tak zle. Ja som sa raz s neterou ostrihala sama podľa videa. Dala vlasy do gumičky a odstrihla som 😀 a odvtedy ma nikto nevidel s rozpustenými vlasmi 🙈

nela22323
autor
10. sep 2024

@biba_18 prvá fotka predtým/ druhá fotka potom

biba_18
10. sep 2024

@nela22323 ja ťa chápem. bola som sa strihať v januári a presne tak som vyzerala, jak debil, schody riadne, mala som nervy… tak som sa objednala o 2 mesiace do salonu do ba, spravili sme si výlet s mužom, 2 mesiace som na tú trubu nadávala, ale vlasy dorástli a už mám zas dobré…

biba_18
10. sep 2024

no… ešte furt je z čoho strihať 😂😂

nela22323
autor
10. sep 2024

@biba_18 dobre, ze ti tak rýchlo dorástli. Mne kaderníčka, ktorá sa mi strih snazila opravit povedala, že tak najskor po novom roku mám prísť, že dovtedy sa s tým nič nedá. Hrozne to predsa ostrihala nie? cestou z kadernictva som isla so slzami v ociach

biba_18
10. sep 2024

ako, je to fakt strašné, ale keď ťa to poteší, mala som fakt strašnejšie, ja som mala úplne vystrihané schody na vlasoch po ramená… 🤦‍♀️ takže tam to bolo vidieť na celej dĺžke vlasu… neboj. dorastú…

nela22323
autor
10. sep 2024

@biba_18 napísala som ti sukromne správu

bolarazjedna
10. sep 2024

Ja si myslím, že je tam stále priestor na strihanie, a stále ti môžu ostať dlhé, rozpustené vlasy... Hlavne chod k dobrej, overenej kaderníčke, moja by ti určite zachránila situáciu, ale bývame dosť ďaleko.

nela22323
autor
10. sep 2024

@bolarazjedna daleko od bratislavy?

kika572
10. sep 2024

@nela22323 ja by som si dala odstrihnúť tu časť kde bol pokus o postupku do rovna.. do roka máš dĺžku naspäť, sú to len vlasy, inak ich máš pekné

nela22323
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
januska12323
10. sep 2024

Daj si to zarovnať budú kratšie ale stále pekné.

mamamasama
10. sep 2024

Prečo ti to nezarovnala? 🤦🏻‍♀️

nela22323
autor
10. sep 2024

@mamamasama neviem. Krátke sa mi nehodia k typu tváre asi preto..boze trapim sa. druhy noc nemozem spat. Vzdy mi na vlasoch zalezalo...ved ako každej žene

kika572
10. sep 2024

@nela22323 za mňa to už vyzerá celkom v pohode 🙂 a keď to natocis bude to super

nela22323
autor
10. sep 2024

@kika572 v pohode teraz ze to vyzerá? to fakt? placem nad tým a nadavam si, že som sa nemala davat stihat.
Ako dlho budem čakať, kým to bude ako predošlá dlžka ved to aspon rok nie? och...

kvetka404
10. sep 2024

Panthenol tabletky, Bloom Hair, šampón bez sulfátov a hlavne protektívny účes na noc, môžeš skúsiť mindoxil a ak máš dobrú genetiku, za rok si tam, kde si začala. Moja skúsenosť zo života- nedávať sa strihať dáme, ktorá má kratšie vlasy ako ja vodoteľne odfarbené😁

biba_18
10. sep 2024

hľadám fotky 😂

nela22323
autor
10. sep 2024

@kvetka404 dobre robíš. mindoxil ten dermálny roztok? rozmyslala som aj nad vlasovym hnojivom

nela22323
autor
10. sep 2024

@kvetka404 tie bloom robbins pomahaju? počula som vela recenzii...neviem, či to vyskúsať. uz skusim asi vsetko chcem naspat svoju dlzku. boze . Také kaderníčky čo nevedia strihať by zamestnávať nemali.

rozculena
10. sep 2024

@nela22323 aká pitcha to takto ostrihala???????????? Inak tie dnešné mladé kaderníčky nevedia strihať,už som si všimla aj na sebe,ale toto je strop😨To kde sa vyučila??!!
Za rok ti vlasy narastú cca 12 cm aj bez ničoho.
Keď si natočíš konce,tak to sa stratí.

nela22323
autor
10. sep 2024

@rozculena taká okolo 40tky. Vyzerala skúsená. Hroza že? vraj sa mi to pokusi este upravit. Nezaplatila som odisla som. Skoro som sa aj tam rozrevala. Povedz co by si s tým robila?

rozculena
10. sep 2024

Zastrihnúť do rovna alebo natočiť konce...
Ja nechápem,ako môžu spraviť záverečné skúšky na škole a skúšky pred živnostenskou komorou,veď oni nevedia,strihať,ani melír,ani trvalú,a dnes sa nerobí trvalá ala baran🙈

kvetka404
10. sep 2024

@nela22323 mindoxil je liečivo. Je to zložka, ako napr. Ibuprofén (liečivo) nájdeš v Ibalgine aj v Ibubroféne. Jedno aj druhé je obchodná značka. Bloom robbins sú vitamíny. Zväčša B6, B12, biotín, selén, zinok, doplnky. Stačí, ak si pozrieš zloženie a podľa toho si kúpiš jednotlivo vitamíny a minerály. Vlasové hnojivo je len zmes vitamínov, ktoré prijímaš cez pokožku, čiže vstrebateľnosť a využiteľnosť z patlania na hlavu je minimálna.
Ako človek, čo pracujem s liekmi odprúčam

kvetka404
10. sep 2024

BIOHAIR VLASOVÝ AKTIVÁTOR, vitamíny dodať jednotlivo, na noc vlasy viazať, aby sa zabránilo treniu a lámaniu koncov😇

biba_18
10. sep 2024

@kvetka404 prečo vitamíny osobitne. beriem toľko liekov že sa mi nezmestia všetky do liekovky 😂

nela22323
autor
10. sep 2024

@kvetka404 dakujem. vyskusam. Tak ma trápi, že mi tolko z dlzky museli odstrihnut. Rano pojdem do lekarne a kupim. Musí to dorásť...bloom robbins to su tie žuvacie cukriky, že? Dnes sme sa presne o tomto vyrobku rozravali s kaderničkou. Povedala, že podla nej je to hlupost.
Ale asi si ich kupim. Vyskusam vsetko musim

rozculena
10. sep 2024

@kvetka404 vlasové hnojivo,ktoré sa patlá na hlavu,nie sú vitamíny
Kofeín – podporuje prekrvenie a výživu vlasových folikul a účinne tak obmedzuje nadmerné vypadávanie vlasov, stimuluje rast nových vlasov a zvyšuje ich odolnosť.
- Komplex Hustoplex - zväčšuje objem účesu, obmedzuje vypadávanie vlasov a podporuje ich rast a krásu.
https://www.drmax.sk/vlasove-hnojivo-serum-x42218
https://www.medikament.sk/krasne-vlasy-nechty-a...
Vitamíny sú na užívanie.
Ak pracuješ s liekmi,tak by si to mala vedieť.Ak nevieš,tak si to vygúgli.