Umelé mihalnice

simona160
10. júl 2024

Baby co si lepíte umelé mihalnice, potom ich vyhadzujete alebo nejako to lepidlo sa dá odstrániť?

majamat
10. júl 2024

@simona160 ak myslis tie vcelku, tak lepidlo sa da obrat, treba opatrne, nech sa neznicia niektore mihy sa vyslovene znicia vlemi lahko. potom sa daju umyt, tusim som normalne mydlom umyvala a vycesat zbytky lepidla kefkou na mihy, alebo aj taka mala jemna zubna kefka je fajn. vycesat ich treba tak,a by boli prirodzeneohnute, napr cez prst. a potom nechat vysusit.

moze sa stat, ze tam malinke zbytky lepidla zostanu, ale to nevadi. ked su polepene moc, to uz nevyzera dobre.

majamat
10. júl 2024

niekedy som ich ani neumyvala, len som obrala a vycesala lepidlo. umyla som ich po viacerych pouzitiach niektore mihy som pouzivala aj 1-2r, ale len obcas. mozno ich este mam, ale minimalne 2-3r ich uz nepouzivam. citim ich an ociach, vadi mi to.

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
romcici17
12. júl 2024

Ahoj,lepidlo sa dá odstrániť,len si na balíčku pri kupovaní pozri či je tam nápis reusable,čo znamená znovu použitelné,lebo mala som už aj také čo boli len na jedno použitie a také sa aj pri čistení lahko rozpadnú.
Ja na vyčistenie používam micelárku,funguje celkom dobre a na odstránenie lepidla trochu mydla,vyčešem to takou kefkou,ktorú som mala k setu na obočie a vrátim do krabičky 🙂