Umelé mihalnice

27. sep 2023

Ahojte
Včera som bola prvý krát na umelých mihalniciach.
Dnes mi vyzerá jedno oko takto (foto), je to normálne? Druhé je úplne v poriadku 🙂
Ďakujem.

janai1
27. sep 2023

a čo by nemalo byť v poriadku? Určite ti dala kefku ktorou si treba jemne upraviť mihalnice

autor
27. sep 2023

@janai1 toto, aj ma to pichá

macatt
27. sep 2023

Zrejme budeš alergická na to lepidlo, za pár dní to prejde, skús jej zavolať čo ti odporučí, určite sa s tým už stretla ..

evulincula
27. sep 2023

Ved pockaj a uvidis, podla mna ti to len podrazdila. Pokial ta to neboli, nepali, tak si myslim, ze sa nemas vobec coho obavat. Kazdopadne, mihalnice su krasne 🙂 A vobec nevyzeraju umelo ako to nosia podaktore slecny a tety 😀

2006_1211
27. sep 2023

Ahoj aj ja chodím už nejakú dobu na mihalnice ale na 3-4D nieje možné že ti vypadla ta mihalníc a zasekla sa ti v oku dole? Lebo mne keď začnú vypadáva tak ma začnu pichať v oku a vtedy musím veľa krát zmurkat a s rukou si to dat von skus sa pozrieť poriadne a umy si oko pod vodou

lalilla
27. sep 2023

Podla mna podrazdenie z lepidla. Daj si kvapky, malo by to prejsf

monikabull
27. sep 2023

Ahoj🙂. Áno, to začervenanie oka je bežná reakcia po nalepení umelých mihalníc. Máš citlivé oči. Toto spôsobujú výpary z lepidla. Ja mám vždy v kabelke, (keď idem na mihalnice) očné kvapky "ocuflash" a v aute si ich potom nakvapkám do obidvoch očí. Preventívne. Dajú sa kúpiť mesačné, aj také, čo môžu byť otvorené 3 mesiace. Kúp si tie, lebo minieš iba málo. Kvapkaj si ich potom ešte v ten deň pár krát za deň. A prejdeme ťa to. O mesiac zas to isté - po aplikácii si to kvapkaj jeden deň 👍🙂.

autor
27. sep 2023

Síce tam mám jedno oko ako.. No.. 🤣
Ale pointa je to druhé, ktoré mám pocit, že začína opúchať a dosť bolieť

monikabull
28. sep 2023

Opuch viečka by nemal byť. Začervenanie "bielka" je bežné, kvôli tým výparom, ale opuch viečka už normálne nie je. Tam už môže ísť o alergickú reakciu na lepidlo. Ako si na tom dnes? 🙄

lidia73
28. sep 2023

a nepicha ta proste niekde zle nalepena mihalnica? mne sa to stalo zakazdym, furt som mala jednu, ktora mi takyto problem robila. skusi si ich pozriet oddola, ci nemas jednu posunutu viacej do oka