Účinný krém proti vráskam pre 35+

lanka999
30. jan 2024

Ahojte zeny, mam 35+ a je najvyssi cas zacat pouzivat nejaky krem proti prvym mimickym vraskam. Chcem tento proces nejako oddialit. Mam dost suchu pokozku na celej tvari a netusim ktory krem zacat pouzivat aby mimicke vrasky prisli co najneskor. Rada sa opalujem ale zacala som to samozrejme obmedzovat, lebo to vrasky sposobuje. Dik za rady.

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jajka0211
30. jan 2024

@taynee akú značku tú kórejsku prosím?

barborachors
30. jan 2024

ziadny krem na vrásky neexistuje. Vrásky sposobuje starnutie, vek. O plet sa treba starat od puberty aby sa vybudoval návyk a so serami zacat v 20tke. A na opaľovanie zabudni, inak budu veselo pribudat nové. Najlepší krém proti vraskam je opalovak. A botox.

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jajka0211
30. jan 2024

@taynee ďakujemm

maminkadeticiek
30. jan 2024

Rovno ta upozornim ze ziaden krem neredukuje vrasky.Dobre?Raz a navzdy.Nakdi si dobry vyzivny krem.A tiez som fanynka korejskej kozmetiky.Cosrx,hada labo ale aj G&G madarska.a 50 spf na tvar nonstop.Ziadne opalovanie.Anti age starostlivost je zivotny styl,nie kdem proti vraskam.

sono2
1. feb 2024

@lanka999 nič. Botox.

jajka0211
2. feb 2024

@taynee ahoj, ja práve pozeraám že na tej stránke sú oveľa lepšie ceny ako u nás na notine... je to teda dobrá stránka, oplatí sa objednať, všetko dôjde áno???
ja mám suchú pleť 35+ a našla som si 2 krémy COSRX Advanced Snail 92 All In One alebo Hydrium Moisture Power. Máš prosím s niektorým z nich skúsenosť?? a čo od tej značky je ešte dobré? ďakujem Ti za odpoveď

jajka0211
2. feb 2024

@maminkadeticiek prosím ktorý krémik na suchú pleť z COSRX odporúčaš?

jajka0211
15. feb 2024

@taynee prosím ťa, za koľko dní Ti príde objednávka? a aká spoločnosť to nosí?? objednala som pred 2 týždňami a stále nič nedošlo.. už sa začínam báť 😀

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jajka0211
15. feb 2024

@taynee no veď aj ja som ušetrila okolo 40 eur.. tak hádam to dôjde. ďakujem