Tom Ford - lost cherry

7. nov 2023

Dobrý deň, mate niekto vôňu tom Ford lost cherry? Zaujala ma od recenzie jednej influencerky. Vraj je to super tepla vôňa nádherná na zimu. Nie je tazka/ neboli z nej hlava? Vonia sladko alebo sviežo? Dakujem

bela30
7. nov 2023

Muz mi doniesol vzorku z Douglas na vyskusanie/ovonanie. Je to sladka vona, az vecerna by som povedala, ale velmi pekna, taka specificka, neviem, k comu by som ju privonala. Proste taka sladka ceresna, plus mozno nieco kadidlove/dymove k tomu ani neviem, tazko opisat 🙂 Chod do parfumerie vyskusat jej vonu, lebo nemusi podla mna sadnut kazdemu a pri tej nehoraznej cene co stoji kupovat macku vo vreci sa urcite neoplati, navyse teraz uz ma aj nejaku novsiu verziu Smoke alebo take nieco.

alexas56
7. nov 2023

ja ju mám a milujem ju 🙂

autor
7. nov 2023

@bela30 idem si ju kúpiť zo stránky krasnevone takze to je “pár drobných” len chcem vedieť či nie je nejaka tazka

nikha2809
7. nov 2023

Je sladká, taká zvláštna, určite výnimočná, necítiť ju všade, ale mne sa nepáči 😃 bolehlav pre mňa

mk22
8. nov 2023

Ak originál.. Odporucam skúsiť, je to nevšedná vôňa, nestojí malo.. Ale čítam ze ideš kúpiť nejakú napodobeninu?

liusa82
8. nov 2023

@autor ja ju mám je velmi dobrá.Mňa z nej hlava nebolí.Aj ked zloženie môže vyznieť ťažko.Necítiť ju ale na každej druhej.Pekne v nej citiť korenie,mandle,likér,višňu.Taká na zahriatie jesenno zimná.Mala som aj origoš menšie balenie ale aj z neness tá bola ozaj ako originál.Z krásnych vôní som ale nemala

bobix25
30. dec 2023

Ja ju pouzivam, kazdy ju chvali, dokonca som ju aj svokre kupila