Tetovanie pier

andrea_ff
18. feb 2024

Zdravim žienky. Uvažujem o tetovaní pier. Nie iba linky, ale celé pery. Keď si ich nenaruzujem, pôsobia tak mdlo. Tak bledo. Nechcem výraznú farbu, ale také viac ružové.
Chcem sa opýtať, tie čo to máte, či ste spokojné, či to bolelo a foto ma tiež poteší.
Ďakujem 💕

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilianka28
18. feb 2024

@andrea_ff Ja mám robené obočie (microbladig) a chcela som si dať aj pery, lebo ich mám tiež nevýrazne a aj nesumerne.
Pýtala som sa tej kočky, čo mi robila obočie, či robí aj pery. Povedala, že to robila, ale už nie, nakoľko ten efekt bol minimálny. Že to len po tetovaní vyzerá výraznejšie, ale po úplnom vyhojeni efekt takmer žiadny. Ona sama mala pery tetovane, tak mi povedala, že nech si ich pozriem a zvážim, či mi to stojí za to. Že ona sama by si to už viac nedávala. Akože fakt to nebolo vidieť, žeby ich mala robené.
Tak som sa na tetovanie vykašľala a dala som si dať spraviť konturovanie pier kyselinou HA. Vôbec nevidno, že mám nejakú výplň (myslím tým žiadna kačka). Pery mám skorigovanie a jemnulinko vyplnené, takže okolie si nič nevšimne a navyše sú hydratované. Ja som spokojná.

andrea_ff
autor
18. feb 2024

Ďakujem vám za reakcie. Nepoznám nikoho, kto to absolvoval. Tak potom asi radšej nie. Inak zvažujem aj obočie. lilianka28 si spokojná s obocim? Bolelo to? Po aplikácii si bola doma, alebo sa s tým dá fungovať ihneď? Budem rada za info

lilianka28
18. feb 2024

@andrea_ff S obočím som spokojná. Bolesť bola znesitelna, ono ti to natrú znecitlivejucim krémom. O niečo viac boleli tie hrubšie, hlavné čiary, tie tenke úplne v pohode.
Fungovať sa dá normálne, prvý deň však musíš obočie ošetrovať každú hodinu.
Ďalšie dni 2x denne. Ono po zákroku to obočie vyzerá dosť výrazne, ale v salóne by ťa mali poučiť aby si nepanikárila. Ja som normálne chodila do roboty, ale neviem čo si myslelo okolie. Neriešila som to. Keď sa obočie vyhoji, bude to ok. V prípade, že by ti miestami vypadol pigment, tak zhruba po mesiaci sa robí dorabka.

nika898
18. feb 2024

@andrea_ff ja mám aj pery a aj obocie. Žiaľ na pery sa mi ešte nepodarilo ísť na korekciu a vlastne to už ani moc neriešim. Je to trosku vidieť ale tiež si idem dať pery vyplniť kyselinou. Obocie má bolelo viac ako pery 🙈. Ak budeš chcieť pošlem ti foto do súkromnej správy.

marci2000
18. feb 2024

Ahoj, ja mám velmi zlú skúsenosť s pmu pier tiež som si hovorila že mám hornu peru do slova skoro úplne bielu taku nevyraznu a chcela som len troška ružove pery a dopadla som tak že na miesto troška ružovej mi dala veľa tej farby a este k tomu mi to spravila uplne krivo preto ak to už naozaj chceš tak si dávaj pozor ku komu ideš. Toto je topka na Slovensku ins Viktoria Kovacsova poradila mi ju žena ktorá mi odstraňuje tetovanie ja som chcela isť ku inej a ona že určite nech k nej nejdem že má veľa ludi čo po nej odstraňuje pmu. Mne osobne sa pmu pier páči keď je to prirodzene len malokto to vie aj naozaj tak vytetovať ale už by som nešla do toho určite a to obočie je podľa mňa tiež hluposť keď ti to zle spravi tak sa budeš zbytočne trapit predsa je to len ľudská ruka a tá žena nemusi mať svoj deň a spraví ti to zle nikdy nevieš.

andrea_ff
autor
18. feb 2024

@marci2000 tak áno, bojím sa, že keď to urobia zle, tak sa na to môžem pár rokov pozerať....hej. Len teda každé ráno korigujem - dokresľujem obočie. Mám svoje, len nie je súmerné a úplne plne....

andrea_ff
autor
18. feb 2024

@nika898 fotky potešia 👍

limoncino
18. feb 2024

@andrea_ff moja kolegyňa to má a vyzerá to fakt dobre, tiež nad tým uvažujem 🙂

beata_k
18. feb 2024

To tetovanie je trvale, ci docasne?

dominikamacakova
18. feb 2024

A čo tak si kúpiť tmavší rúž? Chápem kontúrku keď má niekto úplne nevýrazné pery, ale tetovať celé pery? To nikdy. Veď je tam úplne tenká koža, ja si to neviem predstaviť.

marci2000
19. feb 2024

@dominikamacakova samotná kontúra je strasne neprirodzena robilo sa to tak na začiatku ale uz to neradi tetuju.

marci2000
19. feb 2024

@beata_k niekto to ma trvalé niekto dočasne kazdemu sa to drži inak a každemu to tiež spravia pekné alebo škaredé preto si treba davať pozor ku komu ides poriadne si pozrieť jeho pracu ked už sa rozhodneš ze to chceš a keď sa ti nieco nedzdá tak to hned treba povedať tej čo ti to tetuje že to tak nechceš.

nika898
19. feb 2024

@beata_k mne vysvetľovala taterka že všetko záleží od pigmentacie pokožky. Ale že nie je trvale. Tak isto ako obocie. Niekomu to vydrží rok a niekomu 3 roky. Aj klasické tetovanie na koži časom stráca pigment a nie je take ako keď je po zahojení.

beata_k
19. feb 2024

@marci2000 dakujem

beata_k
19. feb 2024

@nika898 dakujem

marci2000
19. feb 2024

@nika898 ale vždy tam ostane niečo, kamarátka mladé dievča má modré obočie jedna staršia žena má zase červené obočie a na to si dala ďalšie vytetovať čierne ale hrozne to má tiež v praci máme čo už má také staré obočie a tá to má zase len troška tam už také žlté, kopec ludi na to doplatilo ale o tomto sa už nehovorí.

nika898
19. feb 2024

@marci2000 áno to máš pravdu vždy tam niečo ostane. Len podľa toho čo mi vravela taterka a aj čo som čítala kade tade tak dakedy sa obocie tetovalo ako klasické tetovania a tie potom dopadli tak ako píšeš. Lenže microblanding nejde až do takej hrubej vrstvy kože a je veľmi pravdepodobne že vybledne oveľa skôr a nemal by vlastne meniť odtieň teda na zelene alebo oranžové len vybledne. Aspoň takto to bolo vysvetlené mne

123369
19. feb 2024

Ja mám obocko tetované a neviem si vynachváliť, už je to cca4 roky, mala by som si to dať už pretetovat. Samozrejme obavy boli,ale ja nemám skoro žiadne obočie a v práci sa nemôžem maľovať,insie mi neostávalo. Pošlem foto ak mi to pojde. Tam kde obocko už skoro nemám,som mala dávno tiež tetované ale to mi po pár rokoch ostalo takéto a toto druhé pekne drží, akurát je teraz trošku vyblednuté .
A moja teta si dávala k narodeninám pery, mala ich krásne ,ale o dva týždne po vyhojeni nič,ani náznak tetovania. Škoda peňazí a bolesti.

mondolina
19. feb 2024

mám vytetované pery a som max spokojná

stanislavao
22. feb 2024

@andrea_ff mám tetovanie pier a som veľmi spokojná. Nebolelo to absolútne, lebo mala skvelú, silnú anestézu. Určite odporúčam. Len treba vybrať ozaj dobrú taterku a vidieť foto jej práce.

marci2000
22. feb 2024

@stanislavao môžeš ukázať foto prosim ?

marci2000
22. feb 2024

@mondolina to je super možeš poslať foto prosim ?

mk1111111111
22. feb 2024

Ja mam aj obocie, aj pery. Pery z toho dovodu, ze som ich mala take bledulinke, teraz, rano vstanem a mam ich take akurat, ze v podstate si ich nemusim malovat a nevyzeram "mrtvolne" a cez den neotieram ruz o pohare. 🤣 nie je to na vecnost, ani obocie ani pery, treba to dat pretetovat. Teraz by som uz isla do vyraznejsej farby pier. Mam dojem, ze sa to skor straca, ako tetovanie obocia.

mondolina
22. feb 2024

@marci2000
pozri si foto tu

stanislavao
22. feb 2024

@mondolina u tejto som aj ja bola Natália Tarkoš. Skvelá osôbka, milá a veľká profesionálka.

mondolina
22. feb 2024

@stanislavao
presne
mám pery, obočie, aj linky

stanislavao
22. feb 2024

@lilianka28 tak to nebola dobrá taterka. Farba pekne drží a vyzerá to super. Treba len nájsť dobrú taterku

marci2000
22. feb 2024

@mondolina Ano ma krásnu prácu maš pravdu ale ja by som už do toho aj tak nešla už len skrz toho že človek stráca svoju vynimočnosť keď si dá farbu na usta ale jasne keď má niekto problem že má jazvu na perách alebo velmi ich má tmavé dvojfarebné tak to je záchrana pre tú ženu. Pre mňa je toto topka a ona tetuje čisto len pery.

mondolina
22. feb 2024

@marci2000
no moja výnimočnosť vo forme úplne nevýrazných pier mi vôbec nechýba.
ja som s týmto PMU úplne spokojná. bála som sa že to bude kričať, ale je to prirodzené 🙏