Suché a dehydratované vlasy

7. aug 2024

Baby ahojte. Viete mi poradiť niečo dostupné na suché vlasy. To už je katastrofa. Vlasy mam husté, tvrdé a strašne suché 🥲 vyzerám ako keby som sa nečesala stále ich mam zakostrené. Ďakujem

minenkak
7. aug 2024

Olej a sprej s keratínom

autor
7. aug 2024

@minenkak a vieš mi poradiť aj značku? Lebo už čo to mam odskúšané a efekt žiaden.

pralinka25
7. aug 2024

Olej treba davat na vlhke vlasy. Mozno predtym aj kys. H.

minenkak
7. aug 2024
barka1
8. aug 2024

Co to je "zakostrene"? Suché vlasy su často vlnité /kučeravé. Ak aj tvoje, tak nastuduj metodu CGM a začni sa starat o svoje vlasy inak. Keratin a bezne pripravky z drogerie ti nepomozu.

lasona
8. aug 2024

Pozri značku Milk shake. Produkty majú super.

nika_val
8. aug 2024

Prejdi na profesionálnu kozmetiku a nie tie blbosti z drogérie čo vlasy len viac vysušujú
Olej ti sám o sebe vlasy nehydratuje, iba pomáha vlasy udržať dlhšie hydratované takže samotný olej ti na suchosť nepomôže
A jediný spôsob ako do vlasu dostať prospešné látky je maska a kondicionér ktoré reálne obsahujú aj účinné látky
Ak si doteraz používala drogeriovú kozmetiku je nutné urobiť čistenie vlasov od nánosov ktoré táto kozmetika robí, a potom prejsť na profi kozmetiku. Výsledky uvidíš hneď 🙂 pretože to je 100 a 1

jaja9098
8. aug 2024

Wella professional luxe oil chroma, olaplex 6 krem- toto si davam po kazdom umyti a vlasy mam pekne a leskle

autor
8. aug 2024

@nika_val a vieš mi poradiť aka je to rada kozmetiky prosím? 😊 ďakujem

nika_val
8. aug 2024

Áno viem aj cely ten postup ako vyčistiť vlasy aj kozmetiku
Kľudne mi napíš správu. Farbiš vlasy ? Odfarbuješ (melír, blond ) ?

alenkakaka
9. aug 2024

@nika_val redken biele uzasne cosi co to robi s vlasmi hlavne 5 minutova maska a bezoplachova maska to je hotovy zazrak...je to sice drahsie ale uzasne 🥰 kupila som si to na spalene vlasy

kate9999
9. aug 2024

Shu uemura maska a olej nič iné mi nepomohlo ani olaplex

nika_val
9. aug 2024

@alenkakaka tak na spálené vlasy bohužiaľ nič nepomôže takže ak pomohlo tak boli len veľmi zničené
A ano aj Redken má radu na blond vlasy je to vlastne napodobenina Olaplexu 🙂

sisska96
9. aug 2024

Mne vyhovuje gliss kur olejový spray a proteín