Sú umelé mihalnice praktické na dovolenku pri mori?

rozalka_13
2. júl 2024

Ahojte, sú praktické umelé mihalnice v Egypte pri mori? Pri šnorchlovaní a pri vysokých teplotách? 😄 niekto hovoril, že tie výpary z lepu sa akoby vyparujú z toho tepla a vody a ešte keď fúka jemne, vraj to štípalo. Mám citlivé oči, uvažujem nad tým… aku máte vy skúsenosť 🤣

lucia13022023
2. júl 2024

Za mňa nie. Nosím mihalnice už dobrých 5 rokov, ale na leto si ich dávam vždy dole. Rýchlejšie vypadnú lebo im ta voda, teplo, snorchlovsnie, potápanie a neviem co všetko ešte dáva zabrať.

tinqua
2. júl 2024

Ked vidim tie zeny na dovolenkach...Britky su uplne top...nie neoplati sa to...kazda druha ma polku polepenu a druhu vypadanu, je to vidno aj na dvojmetrovu vzdialenosť, lebo tie mihalnice si davaju mega dlhé, z dialky vidíš dve čierne pomlcky. Je to absolutne nevkusne, posobi to zanedbane a nikto ma nepresvedci, ze to nijak neškodí v kombinacii s vodou a prudkym slnkom. Mala som pol roka, polroka starosti a potom som mala dalsieho polroka oči holé ako zajac kym nedorastli a aj to na jednom oku v kutiku chýbajú uz asi navždy.

belllinka
2. júl 2024

To ma niekto potrebu este aj k moru na plavanie a potapanie si lepit nejake umeliny na oci? 🤦‍♀️ naco to je dobre? 😂

buberova
2. júl 2024

Nebol by dobrý kompromis lash lift?

prvosienka7
2. júl 2024

Za mňa takisto skôr nie. Viem, že sa to robí aj tak nejak prirodzenejšie, neviem, či je to ten spomínaný lash lift, môže byť. Proste bez lepenia umelých mihalníc, to by som si k moru proste nedala, neviem.

katkaseiner
2. júl 2024

uf, umele mihalnice som mala presne 2x na plese... neviem si to predstavit na dovolenke...

ninusa221
2. júl 2024

Kamoska ktorá sama robí mihalnice mi povedala že svoje mám pekne dlhé mihy že aby som si to nedávala a že na dovolenku určite nie.
Kamoska nosi roky mihalnice také dosť husté, ledva jej vidno do oči, vidno aj lepidlo, a keď si ich dala dole tak ako keby mala rakovinu. Ani jedna svoja mihalnica

Ja by som sa bála napr že dáš si to pár dni pred dovolenkou a náhodou dostaneš daku alergickú reakciu opuchnu ti oči a dovi dopo to by sa mi fakt nechcelo riešiť pred dofčou.

mirko84
2. júl 2024

Nie su prakticke asi nikdy … Tolko body positivity pocuvame posledne roky ale hlavne ze zeny samy nie su ochotne akceptovat, ake su…

lucpro1
2. júl 2024

ja by som si to taktiez nedala k moru a vlastne ani normalne nie. ale tak to uz je vec vkusu 🙂

kiki68
2. júl 2024

Nie, slana voda to strasne poskodi.

koniarova
2. júl 2024

Nie sú vhodné.

rozalka_13
autor
14. júl 2024

Ďakujem všetkým, nakoniec si ich nejdem dať, premýšľala som o tom veľa. Radšej budem prirodzená a mať svoje pekné, zdravé 💖🫶🏻 ďakujem ešte raz