Stylenava objednávanie kozmetiky - odporúčanie

3. sep 2024

Ahojte,
idem objednávať zo Stylevany prvýkrát. Aké produkty by ste mi odporučili ? Idem skúšať tak mi, prosím, hoďte nejaké vaše pozitívne skúsenosti 🙂 ďakujem

22abigail22
3. sep 2024

Treba doplniť aký typ pleti máte, aké produkty by ste chceli (krémy, čistiace, tonery a pod.) a aké problémy so pleťou (vyrážky, vrásky, atd) máte (rešp. čo chcete dosiahnuť/zmeniť).

Pozor, každému vyhovuje (pomáha) niečo iné. Ak je taká možnosť, nekúpili by som plné (veľké) ale skôr mini balenia.

autor
3. sep 2024

Mám suchšiu a takmer bezproblémovú pleť a mam 30 r. Chcem si pokožku udržiavať a dobre vyživovať.

muchotrafka298
3. sep 2024

Je tam moznost kupit si male balenia na skusku, takze skor by som pozerala tam. A upozornim Ta na dlhsiu dodaciu lehotu, takze ak to chces hned, tak to nebude.

Mozes pozriet web slovenskej firmy KSisters, maju aj kamenny obchod v BA na Nivach, ceny su ale vyssie ako Stylevana, ale mas to skoro hned.

Na Stylevane su tisice produktov, to Ti nikto presne nepovie, ze co si mas kupit, lebo kazdemu sedi nieco ine. Masky su vyborne ktorakolvek znacka, daju sa najst v baleniach po 10 v cene menej ako 1 EUR za ks.