Starostlivosť o pleť

annaannies
17. máj 2023

Ahojte chcela by som radu ohladom pletovej kozmetiky
Aku kozmetiku odporucate?hladam niaky lrem na tvar aj s ochrannym faktorom

bluemoon24
17. máj 2023

@annaannies zalezi to dost od typu tve pleti. To co vyhovuje mi, tak muze byt pro tebe uplne zbytecne. Ale vazne chces krem s spf? Nejde o to, ze by to bylo mene ucinne, ale musis si toho aplikovat opravdu hodne, pro spravnou ochranu se pouziva pravidlo 2 prstu - teda das si spf na ukazovacek a prostrednicek a to je spravne mnozstvi. Vyborne spf ma la-roche, krem bych spis volila s jinou prisadou, napr. kys. hylauronova, niacinamid, atd. Velmi dobry je zakladni krem od the ordinary, popripade kremy od avene (hyaluron activ b3 napriklad.).

annaannies
autor
18. máj 2023

@bluemoon24 videla som ze krem cerave ma spf 30 ci 50 teraz neviem uz takze to neni dobre ?

bluemoon24
18. máj 2023

@annaannies je to uplne v pohode, ale musis si toho namest velkou vrstvu, abys dosahla pozadovane ochrany. Cerave ma jinak vyborne kremy 🙂 50 je vzdycky lepsi nez 30

jostiak
18. máj 2023

@annaannies máš aj nejaký problém? Alebo chceš len ochranný krém ? Ono vždy je najlepšie starať sa o pokožku komplexne...ideál zvonku i zvnútra

annaannies
autor
19. máj 2023

@jostiak no kedze ide leto tak sa chcem strat o svoju plet prichadzaju prve vrasky okolo oci tak riesim nieco take zatial som pouzivala garnier produkty ale mne nepomohli moc viem ze zazraky nemozem cakat ale aspon skusit mozem😀😀😀

jostiak
19. máj 2023

@annaannies ja používam skin kozmetiku...je to úplne top, čo som kedy mala, ale aj priznávam, že som bola dlho zlá k svojej pokožke a nestarala sa o ňu. Teraz mám svoju super značku, ktorá ma fantastické výsledky, plet je svieža, vypnutejšia...ale všetko súvisí aj so životosprávou...ak by si chcela viac info, napíš...robíme dokonca aj skin párty na odskúšanie...výsledky pocitiš po prvom použití...

annaannies
autor
19. máj 2023

@jostiak vyskusala by som

huginko
19. máj 2023

@bluemoon24 krém s Spf je najlepší... Co to je za otázku?

huginko
19. máj 2023

@annaannies Spf 50 je najlepší.. Čím vyšší faktor, tým lepšie. Avšak máloktorý krém ma Spf.

bluemoon24
19. máj 2023

@huginko aj jsi si precetla celou moji odpoved? Vis jake mnozstvi spf kremu je adekvatni pro ochranu? Spf je must have, ale toho spf si musis dat dost, abys dosahla pozadovane ochrany, idealne nanest vicekrat za den. Takze proto je za me lepsi pouzivat krem + spf samostatne.