Stále mám fľaky pod pazuchami

mikitilik29
2. okt 2024

Ženy sú nejaké vložky pod pazuchy? 😃 Nemám ani nadváhu a ani nič, ale proste už ma nebaví že každé jedno tričko alebo blúzka majú fľaky pod pazuchami od potu a neidu dole.
Alebo ako to riešite vy?

Ďakujem

tiana080
2. okt 2024

@mikitilik29 sú. Google, 2 sekundy. Ale sú aj špeci košele, tričká s všitou vrstvou.

mikitilik29
autor
2. okt 2024

@tiana080 viem že Google 2 sekundy ale ja chcem nejaké overené.

kikusenka1
2. okt 2024

@mikitilik29 ja som pouzivala driclor. A už sa pod pazuchami nepotim vôbec

janka1011
2. okt 2024

@mikitilik29 raz som kúpila z nejakého katalógu tuším, ale ani som to nepoužívala, bolo to moc nápadné pod tričkom. Tak možno ti niekto poradí nejaké kvalitné a hlavne nenápadné. Akože rady typu google milujem 🙄
@kikusenka1 tomu by som sa radšej vyhýbala

kikusenka1
2. okt 2024

@janka1011 nemam dôvod. Hľadala som niečo co mi pomohlo a pomohlo.

tiana080
2. okt 2024

@janka1011 akože úplne milujem, keď sa opýta, či sú nejaké vložky, a nie aké sú dobré 🙄 no ale že úplne milujem 🙄 css

mikitilik29
autor
2. okt 2024

@tiana080 skús nejakú inú tému si vybrať kde sa budeš vyvrsovat a ukazovať svoju inteligenciu 👌👍 urob mi radosť a vypni na túto tému upozornenia a nekaz deň druhým ľuďom, keď ty ho máš pokazený

nin12345
2. okt 2024

@mikitilik29 no mala som ten isty problem a ako som prestala prat gelom a zacala prat v persil prasku zmizli mi postupne flaky aj zo starsich triciek idealne ak skusis predtym preprat v zlcovom mydle. Inak ten driclor co pisali vyssie absolutne neodporucam ja som to pouzivala tiez a clovek sa naozaj nepoti vobec ale je to nebezpecne mozu sa vytvarat cisty v podpazusi. Skus aj zmenit antiperspirant na nejaky co by nemal zanechavat flaky.

marcellka32
2. okt 2024

Majú v DM, hľadaj pri antiperspirantoch achselpads sa to volá....
Inak vyšetrenie štítnej žľazy, ak je v noci veľké až mokré potenie, treba vyšetrenia porobiť na skryté zápaly v tele

marcellka32
2. okt 2024
cibinka18
2. okt 2024

driclor alebo jenvox