Skúsenosti s umelými riasami KISS Falscara

dota6
31. júl 2024

Pekný deň prajem dámy. Máte niektorá skúsenosti s týmito umelými riasami? Vôbec nie som fanúšikom týchto nalepovacích srandičiek, pretože mne nedržia umelé, kvôli extra mastnej pleti. Tieto ma oslovili, pretože sa lepia na mihalnice zo spodu. Boli ste spokojné so starter kit, alebo sú krajšie iné trsy. Síce je plno recenzií, ale prídu mi také umelé/nereálne/strojené.
Vopred ďakujem za Vaše recenzie.

janai1
31. júl 2024

@dota6 za mňa sú fajn, iné ani nepoužívam. Nie sú ale podľa mňa na bežné nosenie lebo sú dosť dlhé. Ale ak chceš mať každý deň výrazne oči tak potom kľudne na každý deň

dota6
autor
31. júl 2024

@janai1 ani som nemyslela na každý deň. Ani nechcem veľké. Videla som ale aj rôzne veľkosti. Ja mám veľké oči a také tvrdé mihalnice, ktoré sa nedajú veľmi skrotiť ani kliešťami na mihalnice. Tak som uvažovala, že kúpim nie starter kit ale všetko osobitne. Lebo nechcem metly na očiach.

nika_val
31. júl 2024

@dota6 za mňa to lepenie je veľmi ťažké
Prve tri razy som to ani nedolepila a vzdala to
Potom sa mi to ako tak podarilo, vydržali až 1 deň
Odvtedy som neskúšala znovu

dota6
autor
31. júl 2024

@nika_val hlavne, že na tých video recenziách je to väčšinou natočené v štýle "som za 5 minút hotová" :D ďakujem za recenziu. A mala si ten starter kit? Sú príliš dlhé?

nika_val
31. júl 2024

@dota6 ved kvôli tomu som si to aj ja kupovala ze to lepenie bude jednoduchšie zo spodu
Ale za mňa je to naopak, išlo to vážne na 💩😀
To lepidlo mi totálne zlepilo riasy tak ze som mala len tri trsy z nich, ako som žmurkala tak sa mi všade na viečko otlačilo
Mam presne toto
A na mňa neboli príliš dlhé
Co ale ja som si nelepila všetkých 5 trsov ale iba 4 lebo mam menšie oko a tak mi stačili na celé oko len 4 🙂
Ale nevyhodila som ich ešte takže majú stále u mňa šancu 😃
Mala som už aj také (ale to boli klasické na lepenie zhora) co som hneď po prvom pokuse vyhodila lebo to boli iné nervy pri lepeni 🙈😁

janai1
31. júl 2024

@dota6 no za mňa zas lepenie úplne super 😀 s klasickými som bojovala a toto som mala rýchlo
A mám tie na foto, ani som nevedela ze falscara je viac druhov

dota6
autor
31. júl 2024

@janai1 ja som to pozerala na alze. A sú rôzne dĺžky. Dokonca je niečo čo sa nazýva "overnighter" nejaké špeciálne lepidlo, s ktorým to asi vydrží dlhšie. Preto som zvedavá. Zvedavá, ako každá žena a asi rovno objednám ten štartovací set a budem spokojná. :D neviem odolať týmto vychytávkam.