Sérum pre dehydratovanú pleť

2. apr 2024

Dobry vecer, viete mi poradit serum na dehydratovanu plet? Moja plet je mastna ale dehydratovana, to jest. koza sa mi odlupuje z celej pleti a mam sklony na akne, vela ciernych bodiek.
Pouzivala som serum la rosche s kyselinou hyaluronovou, lenze mi pride velmi lepkave, neprijemne na pleti.
Pripadne ak mate tip na hydratacny krem ktory je lahky a velmi dobre hydratuje, sem s ním.

amonet
2. apr 2024

mna osobne velmi pozitivne prekvapila rada balea expert. aj vitamin c od nich. nelepia fsjne hydratuju

mqkm
2. apr 2024

Vies co, ja nepouzivam nic (ani mydlo, ziadne kremy, dokonca ani UV filter krem ked som na dvore radsej si skryjem tvar pod slnecnik a aj velky klobuk) to mi odporucila moja mamka lebo ma krasnu tvar bez vyrasok, vrasok, rozsirenych porov alebo dehydrovanej pokozky. A poviem ti, je to uplne fajn. Je to taky detox a naturalna tvar. A ked mam suchu pokozku tak si len umyjem s cistou vodou a utriem uterakom a potom neumyvam tvar niekolko dni. Samozrejme nepouzivam makeup (len ked idem na rande s manzelom). Ja pijem vela vody.. a nemam rada teplo, stale mam otvorene okna.

lisymbia
2. apr 2024

Na pleť sa mi osvedčil krém od cerave a ako serum od vichy mineral 89 😊 na póry odporúčam exfoliant 2% BHA od Paulas choice to bol úplný gamechanger v starostlivosti o pleť

123369
2. apr 2024

Nie každý má to šťastie a na pleť si nič nenanasat. Presne tak,ako ja. Mám mastnú pleť s pormi ,za mlada veľa akné, čiže jazvičky a pigmentové škvrny.
Keď sa pleť mastí,je to znak veľkej dehydratácie.
Ja keď píšem na nejaké podobné otázky ako tebe, vždy radím kozmetiku od The Ordinary, alebo geeg and gorgeous. Obydvije sú cenovo dostupné, a kúpiš na natureal.sk
V prvom rade jemne vyčistiť čistiacim gélom,potom na čierne bodky naniesť 2% nu kyselinu salicilovu. Potom by to chcelo toner, naň kyselinu hyalurónovou, ráno môžeš pridať vítaní C, večer zasa niacinamid. Na to ľahký krém. Všetko čo píšem majú tieto značky . Môžeš aj kombinovať, nemusíš mať všetko rovnaké. Treba si takto vyskladať starostlivosť o pleť a bude to bomba. Ja si s mojím ksichtom neviem ani len predstaviť sa pár dní neumyt. To proste nejde, zanesené a zápale póry🙏 Ale to si nevie predstaviť niekto ,kto má bezchybnú tvár a super predispozíciu.

sarita510
2. apr 2024

Ja som teraz zacala mary key ale ja nemam mastnu len suchu ako podosva a musim povedat ze velmi dobre ma hydratuje a bez vyrazok a plet jemnucka to som uz nemala od puberty ,mozno maju aj na tvoj typ pleti ,ale je to teda palka

andreatytler
3. apr 2024

Kolko vody pijes. Ak nie dost, ziadny krem ti nepomoze.

luciaruz
3. apr 2024

Ako prva vec, treba si dat do poriadku koznu bariéru. Hladajte séra na tento problém. Odporúčam kórejské.

ibatanecnica
3. apr 2024

@123369 tiež používam tieto značky, sú super

ibatanecnica
3. apr 2024

@sarita510 mám teraz vzorky a keď mi baba vyskladala len základ že do 200 eur. No ďakujem pekne

lakebabe
3. apr 2024

Za mňa Cerave je super tmavomodrá rada

sarita510
3. apr 2024

@ibatanecnica jj palka riadna,ja si nejak vyskladam max do stovky nech nezeriem

ibatanecnica
3. apr 2024

@sarita510 ja mám teraz vzorky, tak uvidím, možno zoberiem nejaký krém.

sarita510
3. apr 2024

@ibatanecnica prave ze aj ja mam vzorky a naozaj perfektne ale budem muiet povyberat do tej stovky max no,chcela by om aj vichy skusit ale neviem zohnat vzorky ci by mi to sadlo a co konkretne

ibatanecnica
3. apr 2024

@sarita510 vichy som skúšala dávnejšie ale ten mi nesadol. Ešte mi sadol Dr. Sandra. z DMky