Sérum na rast mihalníc

amalka147
3. mar 2024

Ahojte baby, ake overené serum ma rast mihalníc. Zas nie také, co stoja majland. 🙂

koniarova
3. mar 2024

Facederma. Ale stojí majland. 😁😁

buberova
3. mar 2024

Čítala som o ricínovom oleji

momoftwo
3. mar 2024

Overene mam synouvelle. Za 4-5 tyzdnov mas mihalnice az po obocie. Ale ak prestanes natierat do 3 tyzdnov su fuc.

zuzkagg
3. mar 2024

@amalka147 revitalash

anavixy
3. mar 2024

Revitalash, ale tiez stoji dost.. ja si vravim ze ked sa vratim do prace idem na to 😄 ale kedze si to vravim pri dalsich xy veciach, neviem neviem..
@momoftwo toto som vzdy chcela vediet, ze ako to je potom ked sa s tymi serami prestane 🙉 a este ze kolko vydrzi ta jedna “riasenka”, ci je to aspon na tu dobu kym pridu vysledky..

katarinabozikova23
3. mar 2024

Nanolash...

domka222
3. mar 2024

Ak chceš mať potom stále dlhé, nesmieš prestať používať. Nie je to len jednorázová záležitosť. Keďže mihalnice prirodzene vypadnú a potom dorastú zase len do normálnej dĺžky ako pred používaním prípravku.

momoftwo
3. mar 2024

@anavixy mne vydrzi tych 5-6 mesiacov pri kazdodennom nanasani. Od decembra ju nemam vypadali mi, akurat som objednala novu

minka201
3. mar 2024

@amalka147 Mne veľmi pomohol Saloos ricínový olej. Rozdiel začal byť viditeľný už po 2 týždňoch.

bibika1122
24. apr 2024

Práve používam SO LOLA tretí mesiac a začínam 4ty. Asi ani nezačnem, keďže už ho mám skoro suché, nič nevydrží... Mihalnice mi vôbec nenarastli, vôbec nezhustli, jednoducho nič za 50 eur.
Objednávka som si Nanolash, tak snáď bude lepší. So lola pre mňa je veľkým sklamaním 😟