Semipermanentná farba - svetlá medená blond

12. dec 2023

Ahojte, je tu nejaká kaderníčka ktorá by mi vedela poradiť? Hľadám semipermanentnú farbu na vlasy v odtieni svetlá medená blond. Vlasy mám presvetlené balayagou a chcela by som zmenu. Vyhýbam sa permanentnej farbe.😊

ywulla
12. dec 2023

Ahoj. Ja sa farbím hennou. Je to prírodné farbivo a postupne sa vymýva. Vyživuje vlasy. Na slnku sa krásne lesknú. Najkrajšie bývajú odtiene ryšavej. Skús si pogoogliť 😉

autor
12. dec 2023

@ywulla Ahojky, aj nad tým som už rozmýšľala ale odrádza ma že sa henna musí nechať pôsobiť aj niekoľko hodín a obavám sa toho, že s hennou dosiahnem len odtieň do červena. Dosť mi na tom záleží aby to nebolo červené ale takéto ako na fotke.

ywulla
12. dec 2023

Chápem, aj ja som to preto dlho zvažovala 😀 No bola som viac-menej donútená na ňu prejsť, lebo som mala zničené vlasy peroxidom a vyzerali ako slama. Robím to tak, že sa nafarbím, zabalím vlasy do potravinárskej fólie, dám na to čiapku (na to vyhradenú) a upratujem byt, kým to pôsobí. Stačí to mať na hlave 2 hodky 😉 Každý mi teraz vlasy chváli. Najmä vonku na dennom svetle majú krásne odtiene 🙂 Ja si síce dávam tmavohnedú, no na koncoch, ktoré som mala vybielené peroxidom, mi chytá do hnedo-ryšava. A odtiene sú rôzne, myslím, že by si našla takýto svoj 😉 Skús pozrieť stránku www.voono.cz Ja si kupujem len túto, som s ňou najspokojnejšia. Majú tam aj videonávody, rady,.. Možno ti to pomôže v rozhodovaní 😉