Šampóny bez silikónov, parabénov, sulfátov

24. sep 2023

Prešla ste niektorá na prírodné šampóny? Po akej dobe ste uvideli efekt?

minenkak
24. sep 2023

Aký efekt

syslik81
24. sep 2023

ja som bola neskutocne dlho na no poo metode .. po cca 2 mesiacoch si vlasy zvykli a ja rastli ako z vody boli na dotyk jemne ale nepouzivala som ani zehlicku fen farby etc plus ani styling a to moze niekoho odradit lebo urobit uces bez stylingu nieje jednoduche :D zial zlenivela som po tom,co som behala akolo dietata a vratila sa k samponom

grace55
24. sep 2023

Začala som používať úplne lacné šampóny Balea tuším Natura, z DM, sú bez silikonov atď. a efekt som videla hneď. Vlasy sú krásne lesklé a také ľahké. Nie som si istá, či sa dajú klasifikovať ako prírodné, ale ja som z nich nadšená.

panda21
24. sep 2023

Tiež som bola na no poo metóde. Vlasy po zvyknutí krásne, jemné, nemastnili sa, rástli brutalnou rýchlosťou.. Snáď keď deti vyrastú, prejdem znova na no poo 😊

minenkak
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
minenkak
24. sep 2023

Dievčence ,keď ste nepoužívali šampón,ako často ste si umývali vlasy

maranta_leuconeura
24. sep 2023

Pouzivam tuhy sampon, slovenske znacky, umyvam si vlasy rovnako casto. Rozdiel je v dopade na zivitne prostredie a v tom, ze nemam alergicku reakciu ako som mavala na klasicke tekute sampony velkych znaciek

syslik81
24. sep 2023

@minenkak 2x za tyzden niekedy raz..zalezalo v akom prostredi som bola kedze ak v zafajcenom etc tak napachli ..inak sa nemastili vobec

panda21
24. sep 2023

@minenkak ja som používala zitnu múku.. Prvé dva mesiace si vlasy zvykali tak to bol masaker.. Potom po zvyknutí vydržali kľudne aj celý týždeň a stále vyzerali ako v prvý deň.

minenkak
24. sep 2023

@syslik81 ďakujem

minenkak
24. sep 2023

@panda21 ďakujem

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
24. sep 2023

@grace55 tak to idem hneď dnes skúsiť, zvedavá som 😀

jj298
24. sep 2023

Myslim ze tomas arsov ma vlasovu kozemtiku bez toho vsetkeho

jana_435
24. sep 2023

Ahoj. Ja tiez. Po par umytiach som hned videla zmenu. Mam strasne jemne vlasy, ktore sa mi uzlia a tak som pouzivala sampon, kondicioner a na tozcesavanie aj vselijake spreje a stale zle. Co pouzivam tieto, tak tie vlasy rozcesem uplne lahko, menej sa mi mastnia a na pohlad su take zdravsie. Kupujem si v DM take, co su bez sulfatov a parabenov, teraz mam TRESemmé a super.

syslik81
24. sep 2023

mne muka nevyhovovala .. zacinala som sodou bikarbonou a na zaver jablcny ocot na vyrovnanie ph .. to slo na sk ..mama tam ma tvrdu vodu . ked som sa odstahovala presla som na shikakai puder zmiesany so soup nuts pudrom ... z toho ksicku a tak som umyvala a to bolo najsamlepsejsie.. i ked mi chvilu trvalo prist na pomer a aby sa to nedostalo do oci haha a tiez je z toho bordel ... co mi nevadilo a casom som to vedela korigovat a slo to odruky ,..

rebrambora
24. sep 2023

Ano. Nechala som tomu cas rok, znicila si vlasy a prisla som na to, ze moje vlasy silikony potrebuju.

luccija
24. sep 2023

Kupujem v tete tento..dcéra mala mastné lupiny, rýchlo sa mastiace vlasy pomohol

mameha7
24. sep 2023

Prakticky hneď som videla efekt. Začala som s curly girl metódou, ktorá zakazuje všetky takéto druhy šampónov a tu je výsledok (rovné pred tým, vlnité potom) . Vlasy sú ľahšie, začali sa mi viac vlniť. Aj keď je pravda, že raz za čas musím použiť šampón so sulfátmi, lebo sa rýchlejšie mastia.

autor
24. sep 2023

@jana_435 ďakujem za tip 🤗

autor
24. sep 2023

@mameha7 zaujímavý výsledok, som zvedavá čo ja zaznamenám 🙂

nikanika97
25. sep 2023

Mne najviac sadol tuhý maca šampón od Kvitku a marhuľový tuhy šampón od Manufaktury. Yves Rocher sa prezentuje ako prírodná značka ale maju tam plno sajrajtu, takže to vôbec. Vlasy si hneď zvykli, mám dlhé nefarbene, mastia sa rovnako ako aj predtým. Toto ničím neovplyvním.

ivana11155
25. sep 2023

ja som mala zo vsetkych drogeriovych lupiny, aj z tych ktore su proti lupinam. Az som skoncila pri tuhom proti lupinam od Ponio. Uz ho pouzivam roky a vsetko ok.

autor
25. sep 2023

@grace55 akurát som si s ním umyla vlasy a tiež som nadšená, mám ich tiež také odľahčené a veľmi jemné, aj nie sú krepovate (nasuchorene), je to omnoho lepšie a to len po jednom umytí. Ale mala som aj ten balzam rovnakej rady a nakoniec som si dala aj olej na vlasy, ale perfektne sú. 🙂 a nebola som sklamaná ani zo šampónu, čo sa týka penivosti, umývania...

wodanka
25. sep 2023

Vyskúšala som už viacero prírodných šampiónov rôznych značiek a najviac mi vyhovuje značka Anne Marie Borlind

zafir01
25. sep 2023

@grace55 presne ..ja používam už roky obyčajný zihlavovy šampón dixi . Používajú ho aj moje deti . Vlasy mám husté a dlhé a sú krajšie a ľahšie ,ako keď som používala kadejaké elseve ,pantene a pod .