Šampón na odpálené - poškodené vlasy

heltova9
18. sep 2024

Ahojte prosím vás aký šampón vám zachránil vlasy? Mne ich kaderníčka, spálila, odpadli mi.. už je to pomaly 2 roky a stále nemôžem dať vlasy dokopy, pretože mi ostali také kratučké, že som to nemohla ostrihať.. pomaly to rastie, len sú v hroznej kvalite.. slabé, lámu sa, suché.. prosím vás čo vám pomohlo zachrániť vlasy? Ďakujem

ssimusska
18. sep 2024

@heltova9 za mňa učíte celá rada redken acidic bonding concentrate, mám blond vlasy odfarbované každé 3 mesiace a sú v úžasnom stave + ešte nejaké tie hydratačné kúry

beloved
18. sep 2024

@heltova9 Ziadny sampon ani nic, musela som si vlasy ostrihat. Nastastie je to uz davno a dorastli 🙂 Plus vitaminy, aby bola vyziva aj znutra.

ninusa221
18. sep 2024

Skús cesnakovy šampón od farmasi ja som si ho raz kúpila za to že ho všetky chválili a mám pocit že mi rýchlo vlasy rástli.

heltova9
autor
18. sep 2024

@beloved no len mne ich odpálila tak , že mi ostali asi trojcentimetrove :( už 2 roky prešli už ich mám po uši cca len si netrúfam sa na tak krátko ostrihať a rastie to pomaly , lámu sa :( mala som nádherné vlasy po zadok a teraz mám po plecia čo sa snažím pomaly k nim vystríhať :/

beloved
18. sep 2024

@heltova9 A vitaminy neberies? Tam treba podla mna vyzivu aj znutra.

heltova9
autor
18. sep 2024

@beloved zinok si dávam, špeciálne nejaké na vlasy nie.. ty máš s nejakými dobrú skúsenosť?

beloved
18. sep 2024

@heltova9 Ja som brala dlhodobo tabletky Revalid, selen a zinok. Ale kym zabrali, trvalo to cca 3 mesiace, celkovo som ich brala rok a fakt pomohlo. Zvonku si myslim, ze vela vody nenamutis, treba jednoznacne vyzivu znutra.

julianagurgul
18. sep 2024

Ak chceš rýchlejší rast tak určite gumíky Bloom Robins, mne riadne rýchlo z toho rástli 🙂