S ktorým bambuckým maslom ste najviac spokojné?

25. jún 2023

Baby, s ktorým bambuckym maslom ste najviac spokojné? Chcem pre seba na suchu pokožku, pripadne premastovanie syna (4r) po kúpaní, takze by bolo super keby sa ľahšie rozotieralo.
Doteraz som používala len čisté od cyprianus.

lemra
25. jún 2023

Objednávam od handmade.sk nerafinovane. Fajn kvalita a cena. Používam aj pre dcéru od bábätka. Majú aj iné masla a oleje.

trema
25. jún 2023

handymade aj ja

jamimo
25. jún 2023

ja kupujem tu:
https://www.usikovnychruk.sk/kozmeticke-masla/
Bez rafinácie, vône, dám do potravinovej dózy a mastím sa od hlavy po päty 😉

autor
25. jún 2023

A ako je ti s tým roztieranim? Dá sa celkom? Či su veľmi tuhé?

jamimo
25. jún 2023

to sa ti roztopí v dlani. Normálne z tej hrudy odštipnem ako z plastelíny, dám medzi dlane, pošúcham a mastím. Niekedy aj napr. kúsok na stehno a pod rukou sa roztápa 👍

autor
25. jún 2023

@jamimo akurát kukam masla na tej stránke a ktoré z tých druhov by si odporučila? Nechcem robiť žiadne výrobky, len používať take čisté a nejak neviem vybrať.

jamimo
25. jún 2023

ja používam bio bambucké maslo, alebo organické bambucké maslo) vidím že vypredané 🙄 Ja tiež nič nevyrábam, tento produkt je však pre mňa výborný v tom, že je prírodný, nie drahý, môžem ho používať univerzálne, telo, pery, chodidlá, dobre premastí... vôbec nekupujem telové mlieka v drogérii... ja len tieto maslá a oleje

autor
26. jún 2023

@jamimo prosím ta ako dlho take maslo vydrzi? Lebo čo čítam tak nerafinovane má kratšiu dobu spotreby a z tej stránky je možné urobiť objednávku len za viac ako 7€. Mne by stačilo 250g maslo lebo doteraz som mala len takú gramaz a vydržalo veľmi dlho.

jamimo
26. jún 2023

dlho vydrží, ja mám v zásuvke v obývačke. Ak sa bojíš daj v dóze do chladničky.

autor
26. jún 2023

@jamimo dakujem krásne za odpoved a za rady 👍

jamimo
26. jún 2023

rado sa stalo