Rozhodli ste sa pre ofinu?

21. mar 2024

Baby, rozhodli ste sa pre ofinu? Ja som si ju dala spraviť hustejšiu a neviem, či som spravila dobre. Čo používate na úpravu, nech dobre vyzerá?

o__o
21. mar 2024

Mala som na strednej, bola som spokojná, ale musela som žehliť. Kebyže mam rovne vlasy, tak určite mám aj teraz

tinqua
21. mar 2024

Veľká natačka na noc...ked to budeš furt žehliť, urobí sa s ňou to isté čo so zvyškom vlasov, začne sa vystrapkávať. A ešte by som si kúpila Suchý olej na vlasy.

koniarova
21. mar 2024

Vždy keď si ju dám,tak to obanujem. Ja by som ju kefou vyfukala.

la_dolce_vita
21. mar 2024

Nedavno som menila trochu uces, skratila, ina farba a melir do toho, rozmyslala som po rokoch tiez dat si zasa ofinu. Ale kadernicka ma presvedcila, ze by to bola skoda. Tak mi len boky upravila. Ked som ju mala, bol problem s upravou..

pukina
21. mar 2024

mne parkrat za zivot vecer zasibalo a ostrihala som si ju, ale tiez nemam rovne vlasy a musim to kazdy den upravovat. Uz do toho viac asi nepojdem :D prave kvoli tomu kolko roboty zaberie ju dat do takeho stavu aby sa mi to pacilo. A v lete sa mi z nej hrozne robili potnicky na cele.

kammik
21. mar 2024

neviem, ja ju nechavam zit si vlastnym zivotom. nijak specialne ju neupravujem. suchy sampon to kazdopadne isti 😀

mimirka32
21. mar 2024

Ja mam ofinu cely zivot, lebo mam vysoke celo 😔 zehlim si ju

ibatanecnica
21. mar 2024

@kammik ja takisto. Max. vyfénujem, keď si umývam vlasy, nech ju nemám takú scapnutú a to je všetko

20erika07
21. mar 2024

Musim mat ofinu cely zivot, a jediné upravovanie, ktore mne vyhovuje, je vyfukat s kefou .

1ryba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivik4
21. mar 2024

Hej na 29tku som si dala , ze skusim a zistim ci ano alebo nie.
Mala som ju mesiac a po mesiaci som si ju vkuse davala na bok a tvarila sa ze ziadna nieje 😃. Uz som len cakala kedy mi to dorastie.
Nikdy viac
Len robota s tym...
Aj ked na mne nevyzerala zle

michaeladzurin
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
michaeladzurin
21. mar 2024

Ja ju mam niekoľko rokov stačí mi ju iba vyfenovať, keď si umyjem vlasy a ráno keď mi všelijako stojí tak vezmem hrebeň taky, ktorý ma zúbky nahustejšie namočím ho prečešem ním ofinu a narýchlo trochu presusim fénom a je to

tarvika
21. mar 2024

ja som si po 40 dala, kvoli vysokemu celu a zacinajucim kutom :D ano, musim stale zehlit, lebo vlasy mam vlnite, ale to su dve minutky. inak som spokojna. ked trochu dorastie, skusim iny strih, ale stale s ofinou. Mozno teraz skor nabok. Momentalne mam klasicku hustu symetricku ofinu az skoro po oci.

aaadkaaa
21. mar 2024

Ano, pp rokoch som sidala ofinu znovu, ale ja mam rovne vlasy,nemam s nou velku robotu

jaond19
21. mar 2024

Bez ofiny tazko, s nou este tazsie :D momentalne som po xtý raz vo faze nechat si ju dorast a navzdy skoncovat... co bude trvat 2 roky a zas mi svihne a spravim si ju :D a potom budem nadavat lebo po jednom dni bude zamastena nakolko mam mastny typ pleti a budem si ju musiet zmyvat, zehlit lebo pojde kade tade samozrejme... jajha obdivujem ludí ktorí s nou nemaju ziadny problem

monicatko20
21. mar 2024

Ostrihala som si ju na Silvestra a dodnes ju mam vypnutú hore a čakám kedy dorastie..viac takúto chujovinu nespravím 😂