Robbins Bloom - šampón, kondicionér a maska

pavla013
31. aug 2024

Ahojte ma niekto skúsenosť s produktami značky Robbins Bloom? Chcela by som skúsiť šampón, kondicionér a masku. Nakoľko je to drahé, tak chcela by som vedieť nejaké vaše skúsenosti. Ďakujem 🙂

gabika0825
31. aug 2024

@pavla013 uplna blbosť predražená, je to vyhipovane kvôli silnej reklame, obyčajný zihlavovy sampon ti poslúži lepšie. Kolegyňa mala presne celu tuto radu, ešte aj tie cukríky na vlasy, používala to niekolko mesiacov a žiadna zmena, vraj ani tá maska nie je bohvieaka a začali sa jej dokonca viac mastit vlasy. Ale tak každému môže sadnut inak, no ja by som toľko peňazí za to nedala. Keď už, napr. S hairburst mám ja super skúsenosť, ale iba s tým klasickým modrým samponom a ružovým kondi. Oranzova rada nič moc.

pavla013
autor
31. aug 2024

@gabika0825 ďakujem za info. Tak teda môžete kľudne písať aj nejaké tipy na produkty napr z DM. Rada by som skúsila hlavne nejaku masku na oživenie trochu, aby sa leskli viac. Ďakujem 🙂

anonymous87
31. aug 2024

@pavla013 mne sice tie vitaminy pomohli, ale ine som od nich nemala.
Skus pozriet nieci od L’Oréal Professionnel… ja pouzivam iba od nich (pouziva to aj moja kadernicka)… najcastejsie kupujem Infocer a pro longer radu 🙂

pukina
31. aug 2024

@pavla013 presne ako pise @anonymous87 tato loreal rada je perfektna. pouzivam uz par mesiacov a vlasy mam vzdy pekne leskle a pevne. a na suche vlasy si davam este od loreal z elseve rady bezoplachovu kuru 10in1 miracle daco😀 uplne super kombinacia. dolezite je si vlasy po umyti hned vysusit fenom a nasledne si nastriekat tuto kuru a zacesat.

gabika0825
31. aug 2024

@pavla013 ja momentalne zháňam vlasovú kozmetiku mon platin, konkrétne radu hyloren, moja kaderníčka to používa a aké vlasy mám potom, tak to som nikdy nemala. No len ona to predáva za neskutočne pálky. Za šampón dať 45€ je pre mna už veľmi veľa. No ak ti tá cena nevadí, skús sa popýtať v kadernictvach či to predávajú a to ti môžem zaručiť že vlasy si nespoznáš 😁

gabika0825
31. aug 2024

@anonymous87 ja som počula o tejto rade loreal, zevraj majú v sebe zle zložky, veľa silikónov.

anonymous87
31. aug 2024

@gabika0825 to ja takto nestudujem. Moja kadernicka to pouziva, ja si to kupujem a vlasy mam zdrave a leskle 🤷‍♀️

anonymous87
31. aug 2024

@gabika0825 tak neviem no, kde si to citala.. kazdpodne, mne naslo toto… ale ako pisem, ja to neriesim

gabika0825
31. aug 2024

@anonymous87 diskusie a recenzie na tuto značku 🙂

lenkas17
31. aug 2024

pozrite si značku ENVIE, napr. na belore. sú to kadernicke šampony, ktore sa oplatia kupovať v obrovských baleniach. fičím na nich už roky 🙂

anonymous87
31. aug 2024

@gabika0825 tak potom neviem. Ja sa priznam bez mucenia, ze zlozenia necitam 🤷‍♀️ a teda naslo mi, ze to silikon neobsahuje. Mne tato znacka sedi a mam po nej pekne vlasy.. viac neriesim 🙂 kazdy ale podla seba

gabika0825
31. aug 2024

@anonymous87 Ja som to vôbec nemyslela v zlom, je to len postreh, keďže veľa čítam recenzie keď hľadám aj pre seba niečo…. toto mi tak zarezonovalo a mala som to tak uložené v hlave čo sa týka tejto znacky… mohli aj zmeniť zlozenie…pripadne to nemusí mat každý druh šampónu z tejto rady.

anonymous87
31. aug 2024

@gabika0825 hej hej, jasne. Ja to ani neberiem v zlom ☺️ to urcite nie. Ja som otvorena vsetkym nazorom 😃

biba_18
31. aug 2024

@anonymous87 neviem aký šampón res. výrobky konkretne používaš ale loreal professional používa aj silikony…

anonymous87
31. aug 2024

@biba_18 ved ja sa nehadam 🙈 ja to nekontrolujem 🤷‍♀️

pavla013
autor
31. aug 2024

@pavla013 ďakujem za reakcie. Máte niekto napr túto masku alebo akú inú? Ďakujem

gabika0825
31. aug 2024

@pavla013 toto nieeee….

pavla013
autor
31. aug 2024

@gabika0825 prečo? A ktoré ine napr?

domiklik
31. aug 2024

@pavla013 keď si ochotná investovať tak radšej revitalash alebo kerastase

pavla013
autor
31. aug 2024

@domiklik prosím konkrétne výrobky, môžeš aj do správy. Ďakujem 🙂

gabika0825
31. aug 2024

@pavla013 toto ti len potiahne vlas silikónom a bude sa zdať že je zdravý a lesklý ale v skutočnosti ti to zničí vlasy. Keď už, chod radšej do prírodnej kozmetiky, keď nechces ísť do tej salonovej

pavla013
autor
31. aug 2024

@gabika0825 dobre a niečo konkrétne? Overené? Vcelku nemám zle vlasy len by som ich cchela trochu oživiť, aby boli lesklejšie. Ďakujem

gabika0825
31. aug 2024

@pavla013 dobre ti tu poradila aj baba vyššie napr. Ten kerastase, ten je tiež fajn ale nie každému sadne…. Mne napríklad vôbec ani jedna rada, zato kamoska ho používa a nedá dopustiť na kerastase…… ak máš v pohode vlasy nie veľmi zničené tak kľudne chod aj ako som spominala do tej prírodnej kozmetiky, napr. Madara je tiež super

nika_val
31. aug 2024

@pavla013 aké máš vlasy ? Farbené ? Odfarbované? Rovné ? Kučeravé? Žehlíš si vlasy? Kulmuješ?
Podľa tohto sa vyberá kozmetika
Farbené vlasy potrebujú niečo iné ako odfarbované? Tak isto kučeravé / vlnité potrebujú viac ako rovné.
Napíš niečo viac o svojich vlasoch a rada poradím značky ktoré majú dobré zloženia, neobsahujú bordel (silikóny, sulfáty , parabeny )
A ešte najdôležitejšia otázka: akú kozmetiku si používala doteraz ?
Lebo ak drogerku tak bez čistenia vlasov od nánosov darmo prejdeš na kozmetiku s dobrým zložením keď nie nánosy ti nepustia toho moc do vlasov

pavla013
autor
31. aug 2024

@nika_val ďakujem. Vlasy nemám farbené. Mám ich niečo medzi rovným/mierne vlnitym pri koncoch. Používam bežne šampóny z drogerky hocijake. Vcelku nemám zle vlasy len by som chcela aby trochu "ožili" boli lesklejšie. Inak sú ok skôr také jemné. Čiže len nejakú masku hľadám a vyhodilo mi Robbins Bloom, teda už dlhšie mi to vyhadzuje tak som chcela vedieť skúsenosti, prípadne môže byť aj maska z DM napr niečo čo ma niekto overene, vyskúšané, ktorá ja taká že okej. Ďakujem za info 🙂

nika_val
31. aug 2024

@pavla013 produkty z drogérie teda 99% z celej ponuky obsahuje veľmi veľmi veľa silikónov
Silikóny robia práve to, že sú vlasy krásne lesklé a jemné ale nedáva im to žiadnu výživu takže v tomto poradiť neviem
Ja sa zaujímam o starostlivosť trochu viac do hĺbky ale na to treba ako som písala vyššie najskôr vlasy vyčistiť od toho čo v nich zostalo z tej drogérie a potom prejsť na komplet kozmetiku bez silikónov

janecat
9. sep 2024

@pavla013 o dilikónoch by bola dlllhá diskusia. Vôbec netreba čítať celé zloženie, najčastejšie stačí nájsť slovo Dimenthicone, alebo skratku PEG.
Skúste si masku vyrobiť doma. Napríklad kvalitný olivový olej+ 100% gél aloe vera + pár kvapiek obľúbeného esenciálneho oleja pre vôňu.

janecat
9. sep 2024

@janecat *oprava- silikónoch 😅

pavla013
autor
10. sep 2024

@janecat ďakujem, vlastne všetkým za skúsenosti a odporúčania. Nakoniec som kúpila značku madara z DM, snáď časom uvidim nejaký rozdiel trochu 😀