Rifle alebo jemné chĺpky na nohách?

14. júl 2024

Mám pocit, že som na seba prísna čo sa táka údržby hladkých nôh v lete. Aby som mala nohy na verejnosti vždy na 100% hladké, holím si nohy v lete radšej ráno. Bez žiletky našťastie vydržia úplne bez chĺpkov aj na druhý deň. Žiaľ na 3. a 4. deň si radšej volím rifle alebo dlhé legíny aby mi nebolo vidieť čo i len drobné dorastajúce chĺpky. Myslíte si, že je to faux pas keby som mala na verejnosti 2-3 dňové jemné strnisko? Hlavne na stehnách mám pocit, že som v lete jedna z mála čo si za mesiac oholí stehná a kolená 8-10x.

Je problém mať jemné chĺpky na nohách alebo radšej vždy len na 100% oholené bez jediného chĺpku?

laskonka_lasky
14. júl 2024

Myslím si,že toto sa už nerieši. A nikto ti do detailu na nohy pozerať nebude 🙂 ja som za jemné chĺpky na nohách a určite sa nepar v rifliach!!😁

januska12323
14. júl 2024

To naozaj si pri 30 stupňoch dáš radšej dlhé gate ako to za 5 minút pobehať žiletkou? Veď keď chceš byť úplne hladká tak si to ohol. Ja sa holim ako sa mi chce, určite nie každý deň, komu sa moje chlpy nepáčia nech sa pozerá na svoje nohy.

jaskolka
14. júl 2024

A kto by ti pozeral tak zblízka na nohy? Určite by som sa nepotila v rifliach.

babulkomale
14. júl 2024

rifle? O sirokych letnych nohaviciach z lanu alebo bavlny, pripadne dlhych eltnych vzdusnych sukniach si uz pocula?
Uprimne, ked som v lete 2022 v 40-stupnovych horucavach videla zeny cele v ciernom na ulici cez obed, pripadne zeny v plastovych ciernych leginach alebo obtiahnutych rifliach, nevedela som co si mam mysliet.

konikmodry111
14. júl 2024

Určite to nebude faux pas, nikoho tvoje chlpy na nohách nebudú trápiť 😅 ja mám na háku 😄

pralinka25
14. júl 2024

ty si myslis ze realne niekto tie tvoje chlpky vidi? akoze to uz niekto musi mat poriadne chlpy aby to bolo vidiet v beznom zivote na ulici. kto sa detailne zameria na 2 milimetrovy chlp pocas toho ako za tebou ide alebo sa s tebou rozprava.
tie chlpy nie su vidiet. mozno v nejakom konkretnom uhle vo svetle a teda z blizka ale inak je to len v hlave.
totiz tiez som to kedysi takto prezivala a potom som sa zacala na to zameriavat a zistila som ze to fakt nie je tak vidiet ako som si myslela. ved za 3 dni ti nenarastie 10 cm chlp. kolko ma? 2mm nech max 3

alex49
14. júl 2024

skôr je faux pas rifle v 30 stupňoch, nikto neskúma tvoje nohy, a či náhodou nemáš dvojdňové chlpy. Tie bežným okom z bežnej vzdialenosti nevidno.

sovica
14. júl 2024

Ále, prosím Ťa, myslíš, že každý skenuje Tvoje nohy? A ešte v pohybe? Kto by videl nejaký milimetrový chlp? Koľko máš rokov? Lebo takto zmýšľajú asi len veľmi mladé ženy.
Starám sa hlavne o seba a ak ma už niekto zaujme, tak je to človek (žena/muž) celkovo, ako vyzerá, čo má oblečené, je mi nejakým spôsobom sympatický atď., ale nejak si nevšímam nepodstatné detaily, ako sú vyrastajúce minichĺpky na nohách🙈 Fakt kašli na to. A keď už si chceš v lete a týchto horúčavách obliecť niečo dlhé, aby Ti nebolo vidno vyrastajúce minichĺpky, tak voľ radšej dlhé šaty alebo vzdušné široké nohavice.

gab1sol
14. júl 2024

Pokiaľ nemáš prales, tak tvoje jemné chĺpky určite nikto riešiť nebude. Inak, počula si už o epilácii? To vydrži dlhšie, ako holenie. 😉

mandzula
14. júl 2024

A aky je problem odchlpit sa castejsie?

jesenzima
14. júl 2024

Stehná som si v živote neholila, a to nosím šortky, a holenie nôh trva 5 minút ...

pe_mi
14. júl 2024

Ahoj, ja by som sa naučila na tvojom mieste si oholoit nohy,keď už vieš,že hrozí natiahnuť si na seba legíny, rifle .keď si to zauživaš,bude to automatické.
Ja si stehná neholim, mam jemne chĺpky a nevadia mi na stehnách

viestta
14. júl 2024

Tvoje chlpy nikoho nezaujimaju, iba teba. A rifle a leginy v tychto teplotach nahrad niecim vzdusnym, tolko moznosti mas...

veselo_neveselo
14. júl 2024

2-3dnove strnisko fakt take faux-pas nebude. Ty sa len prilis zblizka pozeras.
Ved si odfot nohy z vysky tvojich oci (nezoomovat!) - ti garantujem ze ziadne chlpy neuvidis, na taku vzdialenost.
Je to vsetko v hlave. Fakt nemusis nosit rifle kazdy druhy ci treti den.

sense
14. júl 2024

Nezvyknem skúmať v akom stave majú ženy ochlpenie na nohách ale ak je vonku viac ako 25 stupňov si v duchu vždy klepem po celé ze sa niekto na vlečie do dlhých rifli alebo čiernych legin a parí sa v tom.... Rovnako ako keď vidím ženu v sortkach a kožené h čižmách....

reanda
14. júl 2024

pekna psychiatria

simona1306
14. júl 2024

pff tak to teda mas stastie ze ked sa oholis tak ti to vydrzi dva dni :D ja si holim komplet cele nohy kazde rano, pazuchy tiez, a ruky kazde dva dni :D na druhej strane, ako bolo spomenute, nikoho tvoje chlpy na nohach nezaujimaju, hlavne nos to, co ti je pohodlne v tychto teplotach. Skor si ludia zatukaju na celo, ked ta uvidia v dlhych rifliach alebo leginach ....

ivik4
14. júl 2024

Tvoje 2 dnove chlpy na nohach ktore nevidiet nikoho nezaujimaju. Skor som v prdeli z rifli v tychto teplach.
Vsak by som bola zaparena az za usami 🤣

solange7
14. júl 2024

Vcera som videla zenu v dlhych nohaviciach, tusim to boli cierne rifle. Zaujalo ma to, lebo bolo vyse 30 stupnov. Keby mala saty ani si ju nevsimnem. A urcite by som si nevsimla jej strnisko. Takze ak si myslis ze v rifliach budes nenapadnejsia, opak bude pravdou.

mamickalisticka
14. júl 2024

Faux pas je mať rifle v tomto teple. Nechápem už ozaj. Dlhé šaty po kotniky, vzdušné bavlnené a hotovo.

liusa82
14. júl 2024

áno s tými peknými vzdušnými šatami alebo sukňou súhlasím aj ja.Ja v tom chodím skoro celé leto.Málokedy dám miniskuňu alebo šortky.Ale nie kvôli chlpom ale preto že sa v nich cítim dobre.Lebo ved pod tou sukňou máš prakticky len gaťky a ostatok volný.Neviem si predstaviť pariť sa v rifliach.A tolko krásnych farieb,vzorov a modelov tých šiat a sukien máš.A nie fádne legíny o ničom.Uvidíš ako sa ti ulaví ked si dáš takú sukňu alebo šaty ja nosím take dlhé akurát po podpätky aby sa mi nemotali po zemi🙂

vierkainka
14. júl 2024

Ak si tak veľmi potrpis na hladké nohy,tak nehol žiletkou.Objednaj sa na depiláciu nôh.Je to ovela lepšie aj dlho vydrží
🙂

benit
14. júl 2024

Nikto ti na nohy neprizera, ked som leniva, dam si dlhe saty😂

zuzulka558
14. júl 2024

Úprimne? Teraz mam šaty a par mini chĺpkov co mi zarástli z vosku, není sú ako vlasy neriešim 😅

thoughtfulweirdo
14. júl 2024

Faux pas je myslieť si, že niekoho tvoje chlpy zaujímajú 😅

klip0
14. júl 2024

Väčšie faux pas sú podľa mňa rifle v horúčavách ako 2-3 dnove chĺpky. Veď sa v tom musíš variť

darkswan
14. júl 2024

Myslim, ze prebehnut nohy kazde rano v sprche je par sekundova zalezitost, co riesis?

marca12
14. júl 2024

Preco ich neoholis? Ja si holim nohy kazdy den,ked sa mi nechce,tak na druhy den mam uz jemne strnisko,ale nijako mi to nevadi. Ved to ani nie je vidno,keby si mala aj 3dnove strnisko. Neexistuje,aby som si dala v lete dlhe nohavice. Ked tak dlhsie saty,ale nohavice zacnem nosit az v zime.

sisska96
15. júl 2024

Nikto nepozerá tvoje nohy či máš chlpy. Ja osobne ani nedovidim keď niekto prejde predomnou z ďaleka aké má

jankasmejka
15. júl 2024

No určite celé okolie zaujímajú tvoje chlpy na nohách. Nestačím sa čudovať, čo si tu niektoré namýšľate o sebe. Máte asi málo starostí v živote.🤔🙄