Riasenka Sky high

30. apr 2023

Ste spokojné s riasenkou Sky high? Ja mám normálne mihalnice, ani riedke a krátke, ani dlhé a husté, a musím povedať, že to je najhoršia riasenka akú som kedy mala, 12€ vyhodených do koša. Kúpila som si ju, lebo na notine aj na stránke dm sú len samé pozitívne recenzie a aj tu na koni ju niekto spomenul v každej jednej téme o riasenkách, tak sa chcem spýtať aj na negatívne skúsenosti, či som ja vadná alebo mám vadný kus. Som zvyknutá používať riasenky za 2-3€ od Essence, ale mala som aj za 30€ od YSL, dávam 1 vrstvu, max 2, a táto Sky high mi absolútne nič s mihalnicami nespravila, nezahustila ani nepredĺžila a keď som dala vrstvu 3 a 4, tak mi ich dolepila a vyzerala som ako pavúk.

eliska105
30. apr 2023

Presne aj mne strasne dolepila mihalnice a efekt ziaden… ja som zas citala dost negativnxch recenzii

vava_1994
30. apr 2023

Mala som a za tú cenu mi to strašne zlepovalo. Kamoška si kúpila teleskopic mascaru a tá je super. Predĺžila mi ich o dosť (aj keď ja mám celkom dlhšie mihalnice ale nie moc) a vôbec nezlepuje. Cenovo sú podobne

janulka182
30. apr 2023

pre mna najlepsia maskara. inac pozor, lebo ta vodeodolna (s modrymi pismenami) stoji za prd. nekupila si nahodou tu?

thereisabear
30. apr 2023

Mala som ju dvakrát, raz super a raz úplne zle.

marca12
30. apr 2023

Tiez som s nou nebola spokojna pripadala mi taka vysusena.

anjelok
30. apr 2023

@janulka182 ja mam prave tu vodeodolnu a za mna v pohode, uz mam druhu 🙂

janulka182
30. apr 2023

@anjelok lebo o nej sa casto pisalo, ze lepi mihalnice. ja mam tu klasicku a moja to vobec nerobi.