Revolution sérum Niacinamide

28. sep 2023

Ahojte. Používam už dlhšie toto sérum a všetko je ok. Stiahlo mi trochu póry a vyhovuje mi lebo je aj hydratačné, mojej pleti vyhovuje skôr minimalizmus. Keď si už dam 2 sera a ešte krém atď. nieje to ok. Používam ešte kyseliny a Balea med sérum a mám aj krém. Ale hovorím musím to striedať.

Myslíte, že môže stačiť keď budem používať stale len jednu aktívnu látku - niacinamide? Nepotrebuje
pleť aj niečo ine

domiklik
29. sep 2023

To nie je o minimalizme ale o tom ze sa ta kyselina (neviem aka) neznesie s niacinamidom... No a tie sera za mna nic moc no

autor
29. sep 2023

@domiklik takže kyseliny sa nemôžu používať s niacinamidom, lebo všade píšu inak. Nevieš mi odporučiť nejaké sérum z drogérie?

autor
29. sep 2023

@domiklik a čo je najlepšie kombinovať s kyselinami

domiklik
29. sep 2023

Akoze nemusis to hned hadzat do kosa. Noaconamid zarad do rutiny rano a kyselinu vecer. Neviem ake kyseliny pouzivas, takze tazko povedat s cim ich kombinovat a nekombinovat. Dolezite,ked ich poizivas je zaroven pouzivat aj spf cez den. V opacnom pripade si mozes privodit pigmentove flaky. V drogerii velmi nenakupujem, ale toto serum je super. Obsahuje vitamin c, niacinamid a kyselinu salycilovu. https://www.notino.sk/loreal-paris/revitalift-c...