Recenzie na Farmasi

6. sep 2023

Ahojte baby, potrebujem poradiť....má niekto skúsenosť s dekoratívkou Farmasi? Hľadám hlavne dobrý makeup s vysokým krytím, ale aby neupchával póry a nezaliezal do vrások. Odporúčate túto značku?

gejb
6. sep 2023

@mynona111 áno, ich VFX make up toto spĺňa. Je to jediný produkt co od nich kupujem. Kvalitka

lubkovaandrejka
6. sep 2023

@mynona111 ahoj 🙂 suhlasim s gejb.

denisa244
6. sep 2023

@gejb a ktorý odtieň si kupujete?

Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evka_3
6. sep 2023

Ja mám bb a cc krém som veľmi spokojná 😊

evka_3
6. sep 2023

Odtieň najlepšie vyskúšať mne najprv poslali vzorky po zaregistrovaní sa spolu s katalógom na leto odtieň 3 na jeseň 2 v zime ešte uvidím som svetlý typ bleda blondína

sun_shine_2020
7. sep 2023

@mynona111 ahoj, mne od nich vyhovuje kombinacia BB make up a BB puder. Urcite oslov nejaku babu, aby ti poslala vzorky a aby si ich vyskusala. Za tych par centov tie vzorky urcite stoja 😉 a mne vyhovuje od nich aj tekuty matny ruz a spirala ZEN, sestre zas spirala double lash. Mne padol vhod uvitaci balicek, kde som mala kopec produktov, ktore by som inak nevyskusala.

magnoliaa
7. sep 2023

Pozri si na YT Jana Hrmi, venovala sa tomu prednedávnom.. tvrdila, že táto kozmetika práveže upcháva pory

17. sep 2023

@gejb nevedela som vybrať presný odtieň, tak som objednala 01 ivory. Len sa bojím, že bude príliš žltý, mám taký neutrálny podtón pleti a nie som opálená

bellsstankova
22. nov 2023

Ten makeup nesplna nic z toho … upchava pory, zalieza do vrasok a absolutne nie je plne kryci, ti co to vravia asi este nemali naozaj plne kryci makeup🙈😂 ja som len vyskusala z novej rady korektor N01 a makeup C05 posuniem dalej aj so vzorkami, urcite nevyuzijem