Rady týkajúce sa lakovania nechtov

2. aug 2023

Ahojte. Mam sice po 30tke, ale zda sa, ze si neviem nalakovat nechty. 😀 Doteraz som chodila na gelove nechty, no rozhodla som sa s tym skoncit. Kupila som si laky Essie. Postupovala som podla navodov a rad... ALE... tmave laky si viem nalakovat pekne, vsetko je OK. Lenze blede (biela, bezova, pudrova,..) mi robia pruhy a neviem to nijako opravit. Ked pridam dalsiu vrstvu, tak to vyzera napatlane a je to otrasne. Pouzila som ich aj s bazou pod lak, aj bez nej. Vyskusala som uz vsetko, tak chyba bude vo mne. Poradite mi pripadne znacku lakov, ktorych blede odtiene sa nanasaju lahsie a su vhodne aj pre nesikovnych ludi? Mam rada blede a mliecne farby na nechtoch. Dakujem moc. ❤️

elenka.k
2. aug 2023

zmeniť značku laku, ak ti nevyhovuje Essie
ináč ja mám opačný problém, mne sa nedarí si ich namaľovať s tmavšími farbami 😀

lindous
2. aug 2023

Ja som s Essie celkom spokojná, nemám pocit, že by mali zlé krytie a to tiež nie som na toto extra zručná 😀 Je prvá vrstva tenká a necháš ju poriadne zaschnúť pred nanesením druhej? U mňa to vždy vyzeralo napatlane, keď som sa moc ponáhľala a bola netrpezlivá 🙂

monicka987
2. aug 2023

mne teda svetly essie robil to iste a bol novy za 10eur ci kolko. najspokojnejsia som s lakmi odtialto, maju aj rychloschnucu vrstvu a kadejake pekne farby, https://colourlovercosmetics.sk/

marcellka32
2. aug 2023

Eddie bledé som hneď hodila do koša onicom krytie fľaky