Púder na mastnú pleť

26. aug 2024

Ahojte, odporucite mi nejaky puder na velmi mastnu plet ? Prosim len tie co maju fakt takuto plet a pomohlo im nieco...vdaka

30majka71
26. aug 2024

Nie je to síce púder, ale mne sa osvedčil od biodermy Pore refiner a pleťová voda, sebium modrá a má zelený vrchnák.

viktoriaandrascik
26. aug 2024

Ja mám extra mastnú pleť a najviac sa mi osvedčil tento https://www.notino.sk/makeup-revolution/baking-...

biba_18
26. aug 2024

mne žiaden púder nevydržal - a to som skúsila milion - čo sa mi osvedčilo sú tieto papieriky - vždy keď cítim doobeda že už sa mi mastí pleť tak použijem - a jop, poobede sa mi už nemastí ...
https://www.notino.sk/sensai/make-up-tools-papi...
ale len tie, iné sú o ničom, skúšala som lacnejšie, ale nefungujú a mažú make-up ..

nikoletta1712
26. aug 2024

@30majka71 Presne…Ja mám stále mastnú pleť…No jedine od Biodermy krém na zmatnenie so zeleným vrchnákom mi pomáha (16-18€)…V drogérii ho nekúpiš, jedine v lekárni je ho možné kúpiť…

juliacenc
26. aug 2024

Mne nic nezabera nalicim sa oci plet a kym odidem z domu vsetko je prec… vsiakne, zmizne proste fuc

mamatroch
26. aug 2024

Ja mam sice nie puder, ale zmatnujuci krem od Ryor a ten je fakt top 👌 ...konecne sa mi tvar neleskne ako naolejovana 🤪

autor
26. aug 2024

vdaka vsetkym za tipy....vyskusam co sa da, hlavne teraz cez leto je to na nervy, furt som jak namasteny pekac :D ale aspon nemam ziadne vrasky 😀

autor
26. aug 2024

@viktoriaandrascik tento ma zaujal...prosim ta to si aka nanasas ? labutienkou ci stetcom ?

viktoriaandrascik
26. aug 2024

majú ho inak aj v DMke, nanášam si ho takou hubkou/ špongiou

koniarova
26. aug 2024

@nikoletta1712 hod sem prosím foto na ten krém.

koniarova
26. aug 2024

U mňa na mastnú pleť tento je top.

nikoletta1712
26. aug 2024

@koniarova Naozaj pomáha…

koniarova
26. aug 2024

@nikoletta1712 ďakujem

autor
26. aug 2024

@nikoletta1712 aha, tak to sa mi zda ze som davnejsie mala ale zanechaval nejaky divny povlak mna tvari :-/

nikoletta1712
26. aug 2024

Áno?..Ja si to neviem vynachváliť…Samozrejme, že matná pleť mi nevydrží 3 hodiny, ale milujem ten krém…

trisha_r
27. aug 2024

Pokiaľ nemáš vrásky , ani sa nesnaž pleť vysušiť ,ináč si ju poškodiš ako ja ... Teraz si povinne každý večer dávam krém aj keď mám mastnú pleť , ale čo som dodrbala už nezachránim. Okrem toho matná pleť nevyzerá zdravo u veľa ľudí, ja už teraz vôbec neriešim či sa lesknem alebo nie.

autor
27. aug 2024

@trisha_r ako si si poskodila plet ??

bburizonn17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
trisha_r
3. sep 2024

Tak susila som to všeličím napr sódou bikarbonou, drhla sa stále, a teraz mi stačí umyť tvár len čistou vodou, utrieť uterákom a tvar mám vyschnutu a supinatu, preto sa vo veľkom hydratujem, hlavne večer

lossless
3. sep 2024

extreme matt od Pupa, cca 17e no dlho drzi a skvelo zmatnuje