Pruvida šampón a kondicionér

2. nov 2023

Ahojte,
používate niektorá???
Aké máte skúsenosti s týmto šampónom a kondicionérom na mieru? Rada si prečítam vaše recenzie nakoľko zvažujem jeho kúpu.
Ďakujem.

autor
2. nov 2023
julka828
2. nov 2023

Blbost vyhodene peniaze. Jedine co vonal pekne 🤷

autor
2. nov 2023

@julka828 vôbec žiadne sľúbené výsledky za tie peniaze???

julka828
2. nov 2023

Nie vobec naozaj neoplati sa vobec. Som si tiez od toho slubovala viacej

autor
2. nov 2023

@julka828 ďakujem za ušetrené peniaze 😉, tak kašlem na to.

julka828
2. nov 2023

Ked mozem poradit za tu cenu je vyborny kerastase ten som si kupila priamo v kadernictve nie cez internet. Tam su vselijake napodobeniny. A ten bol vyyborny vlasy z neho pekne leskle hustejsie ako super

ivulidankova
29. dec 2023

Tak neviem ci ja som jedina 🤣 ale mne uplne prestali padat vlasy, co som nala predtym hrozne chumace pri umyti, krasne sa mi dali rozcesat a konecne vyzerali vlasy zdravsie...potom som presla na obycajny lacnejsi ale teraz rozmyslam ze si zase objednam ☺️

crystaldivine
18. jan 2024

Používajú stiahnuté fotografie cudzích žien z internetu. Po upozornení mi vymazali komentár. Takže neodporúčam.

lenkaflor
31. jan 2024

Práve včera som sa pýtala mamy že ako je spokojná so šampónom.a vravela, že konečne šampón, po ktorom ju nesvrbi hlava . Aj jej konečne viac narástli a má ich pekne lesklé stále . Tak zrejme asi záleží od typu človeka. Kto vie.

janaella
16. feb 2024

Ja som objednala. Mám husté vlnité vlasy a som spokojná, objem veľký. Objednala som dcére, ktorá má dlhé rovné vlasy a veľmi sa je mastnia...tak som zvedavá, čo na to povie...