Produkty od Plačkovej a spol.

13. jan 2024

Máte skúsenosti či už pozitívne alebo negatívne? Premýšľam nad kúpou kolagénu od Plačkovej, prípadne vlasové doplnky výživy, funguje to alebo je to len marketing? Je veľa influenceriek, predávajúcich takéto produkty, tak či je to len reklama všetko alebo niekomu pomohli. Čítala som aj staršie príspevky, ale zaujímajú ma aktuálne skúsenosti. Ďakujem.

hederamonstera
13. jan 2024

Kolageny ako take su uplne zbytocny biznis na ktory ludia naletia. Je to bielkovina ako kazda ina a telo ju vyuzije kde prave potrebuje, takze vobec to nemusi byt pre krajsiu pokozky ci na keru mariu sa to predava.
A za druhe, nechapem ako niekto chce financne podporovat tieto fetacke celebrity ktore zarabaju len na svojom mene

barcinka13
13. jan 2024

Ja by som tiež nikdy nepodporila takúto osobu..úplnou náhodou som raz zistila, že predáva aj kávu a keďže som kavickarka a sledujem typka čo porovnáva a testuje kávy aj zo slovenských priaziarni, supermarketov a tiež influencerov, tak tá jej úplne pohorela..bolo to tipu, že je to kvalitatívne popradska káva s cenou niekoľkonásobne vyssou..keby hľadám kvalitný kolagén naštudujem si o tom čo najviac a vyberám čo najkvalitnejší produkt podľa zloženia..nie kto čo odporúča na IG

zuzubb007
13. jan 2024

Len biznis, a pod tymto menom by som si v zivote nic nekupila ani pod menom akoze inej hviezdicky

sim10
13. jan 2024

Tu ťa každý zhejtuje pretože plackovu neznáša polka národa. Ja proti nej nič nemám, podľa mňa je úspešná. To že bola spájaná a drogami nie je nijak podložené,ale ľudia furt budú kydať lebo jej jednoducho závidia. Má už mnoho produktov, kaviarní ktoré jej pekne vynášajú. Ja som bola skeptická voči kolagénom, kamarátka pravidelne užíva ( nie od nej ale iný) a hovorí že vidí rozdiel a pomáha jej. Ja mám od nej olej do prania a je pekný.

mandzula
13. jan 2024

@sim10 vieš čo, ono to u mňa so závisťou nemá nič spoločné, uznávam, že môže byť šikovná, no napriek tomu si nikdy od nej nič nekúpim, pretože sa mi nepáči, akým príkladom je pre mladých ľudí, a to teda nikdy nepodporím ani centom.

oli18
13. jan 2024

@sim10 kolko ma kamaratka rokov? Usudzujem, ze 20. Ak by to pomahalo jej 75 rocnej babke, malo by to vacsiu vypovednu hodnotu, ako ked pomaha 20 rocnemu mlademu telu, ktore to nepotrebuje, toboz to nemoze byt na nom viditelne 🙉

pukina
13. jan 2024

@barcinka13 pockaj este ta zvozia ze ako si dovolujes hanit popradsku ☝🏻😅

vikisisi
13. jan 2024

Ona tie produkty nevyrába, je šikovná nájde nejakého super lacného výrobcu, tieto produkty dostanú nový obal s niekoľko sto percentnou prirážkou, pokiaľ by som vyberala kolagén tak sa zameriam priamo na firmu, ktorá sa len tým zaoberá a nie všeličím možným + je dôležité zloženie a nie pekný obal

hederamonstera
13. jan 2024

@mandzula jej nieco zavidiet? Rozmrdanu frndu ci cecky ktore videlo cele slovensko?
Ono je byt lahko uspesna, ked sa tvoje meno stane zname. (Ale Vdaka comu ze?). To uz sa lahko podnika

bmolko
13. jan 2024

čo tak radšej tie peniaze rovno vyhodit oknom?

nikyball
13. jan 2024

Keby tieto influ veci fungovali, nemuseli by vsetky chodit na vlasy, nechty, procedury, operacie typu odsavanie tuku a pod, retusovat fotky, hodiny vo fitku, mohli by normalne jest, nikdy by neboli chore.... never vsetkemu co je na soc. Sietach. Minimalne si skus porovnat kolagen od nej a ten z lekarne, ktory bude silnejsi a uvidis ten rozdiel. Plus rozdiel v cene.

bmolko
13. jan 2024

@sim10 to, že obdivujes tuto pani o tebe dost vypovedá. Takže táto celoslovenská kurvička bez vzdelania, ktorej holá veta je na úrovni malého škôlkara je pre teba vzor? Slovník ako ožran v krčme IV. cenovej skupiny. A to, že jej "olej do prania je pekný" prosím??? Olej do prania má byť pekný? Ale však len dalej od nej tie braky nakupujte, ona sa len veselo rehoce a dakuje vam, ze je platite tie jej plastiky a to "krásne" ružové autíčko... Kúp si radšej za tie peniaze knihu, vzdelávaj sa, chod do divadla....aby si pochopila, že tieto jednobunkovce parazituju na tuposti ludí.

glorikarebeka
13. jan 2024

@sim10 tejto osobe ozaj nieje čo závidieť

viestta
13. jan 2024

@sim10 tu nejde o to kto predava, ale co predava. A tie "jej" vyrobky nie su nic, za co by niekto mal vyhadzovat tolke peniaze. Rovnaky vyrobok (ak pominieme aj tu "kvalitu") sa da kupit hocikde inde a lacnejsie.
(A naozaj jej nezavidim. Nech sa snazim ako snazim, nic take co by som jej zavidiet mohla nenachadzam.)

katka2602
13. jan 2024

https://vitalpoint.cz/sk/blog/clanek/nezavisly-... Precitaj si toto, celkom pekne to tam je rozpísané, čo sa kolagénu týka. Čo sa týka produktov Plackovej nemám od nej nič. Kolegyňa berie tie gumené cukríky na vlasy (nie s menom plackova,ale je to ten istý vyrobca) hoc ja tomu akosi neverím, ona je spokojná, prestali jej padať vlasy, má ich lepšie. Oleje nekupujem, nechcem si zničiť práčku. Chudnutie? Aj mne by sa dobre chudlo, keby som denne sedela v body štúdiu a nechala si robiť rôzne procedúry, hoc teda ona nikdy nebola tlstá (neberiem obdobie tehotenstva a po ňom) tak ma možno výhodu. Inak keď som videla, že pýta 5€ za jeden koláčik mala som dosť, no sprostá ešte nie som toľko € platiť za kus tortičky. Ale na druhej strane urobila si meno (tak ako urobila) a teraz z toho ťaží. Slováci sú narod, že ak by Černáka pustili a on by začal predávať svoje výrobky kupovali by ich ako diví 🤦‍♀️ lebo... 🤷‍♀️

zmrzlinka2021
13. jan 2024

@hederamonstera ona je úspešná preto, že ju Slováci a slovenky miluju

mirage
13. jan 2024

Ja o Plackovej viem pramalo, ale zrejme ma obchodneho ducha, a financne vie, co a ako ma predat. Ma cielovu skupinu, ktora od nej kupi aj vzduch v plechovke. To sa jej musi uznat. A tiez rozumiem, ako moze "imponovat" niektorym diavcatam, ktore maju 20. Mna, co mam o 20 viac a iny mindset neohuri, a urcite uz nie vekovu skupinu nad 60, ako Oli.

queen_mary
13. jan 2024

No ja by som si od plackovej nikdy nic nekupila 🤢 neznasam ju, takisto ako preafektovanu alagic a podobne.

Skus si pozriet ale profil karoliny baumgartner, ta tam pise o kolagene, aj ma tipy na sampony atd. A wow. Je to kozna lekarka! Ovela lepsi napad, ako plackova. Nie? 😀

sim10
13. jan 2024

@bmolko neviem kde si vyčítala obdiv, moje slová sú že ju považujem za úspešnú a nič proti nej nemám. Neviem podľa čoho usudzujes že nečítam knihy, nechodím do divadla a podobne. Ale čím viac sa mi potvrdzuje že tu je to tiež strata času, pretože sa tu prekrucaju vety a slová

sim10
13. jan 2024

@oli18 kamarátka má 50 rokov a 15 rokov ju trápia kĺby.. 3 roky pije kolagén a povedala že sa jej bolesti minimalizovali

aurora33
13. jan 2024

Nezávidím jej (ako tu už jedna pani píše také to klasické klišé), nikdy si od nej a jej podobnych nič nekúpim, som šťastná že nemám IG a tým pádom na mňa nevyskakujú také kreatúry a neponúkajú kolagén a podobné somariny. Treba si o tom niečo načítať a človek zisti, že to absolútne nepotrebuje.

danica2711
13. jan 2024

tieto príspevky o tej trápnej "podnikateľke" Plačkovej sa tu objavujú tak pravidelne, že mám pocit, že si ich sem píše sama, aby sa o nej čo najviac hovorilo na všetkých frontoch - zvlášť keď je autor vždy anonym

daniela2505
13. jan 2024

Mám od nej olej na pranie, pretože dlhodobo používam puellu ale už mi prestala voňať tak som vyskúšala tú od nej a bola som spokojná, v porovnaní s puellou mi prišlo že aj dlhšie voňalo prádlo 🙂 ale s inými výrobkami nemám skúsenosť

hedviga2
13. jan 2024

@zmrzlinka2021 ktorí slováci preboha môžu milovať toto. Nepoznám nikoho🙀

autor
13. jan 2024

Ďakujem za názory. Mňa by zaujímalo, čo teda užívať ako doplnok výživy? Stačí si kúpiť v lekárni nejaké balenie s komplexom vitamínov, minerálov a stopových prvkov? Čoho má telo väčšinou nedostatok?

autor
13. jan 2024

O Plačkovej a jej výrobkoch preto, lebo kamoška má od nej nejaké vitamíny na vlasy, tak sa ma pýtala, že či mi to má objednať, že je to super a že budeme mať nejakú zľavu keď kúpi viac balení.

mandzula
13. jan 2024

@autor zavisi od toho, ake mas problemy - ak si napriklad unavena, tak zelezo, ak si v strese, tak aj horcik, ak mas problemy s vlasmi ci nechtami, tak zinok, zelezo, biotin, metionin, decko, cecko atď.
Ale su to veci, ktore vlastne kupis bezne v lekarni (a este ti aj odborne poradia) a aj za menej penazi, ako ked to propaguje "celebrita".

zmrzlinka2021
13. jan 2024

@hedviga2 spýtaj sa jej followerov

hederamonstera
13. jan 2024

Daj si pravidelne dobry silny vyvar a bude dobre. Ryby a dobry steak tiez nic nepokazia ;)

autor
13. jan 2024

@mandzula Mám akurát lámavejšie vlasy a robia sa mi zádery a mám dosť suchú pokožku tela, akoby šupiny z hada.