Proces cukrovej depilácie

24. jún 2024

Vysvetlite mi prosím proces cukrovej depiláciu. Chĺpky majú byt minimálne 4mm dlhé . Okej, nechám si ich dorast, aby mali 4mm a vytrhnú sa. A potom zas a zas . Ako to riešite ? Keďže sa pomedzi nemôžte holit .. v lete

tanyan
24. jún 2024

Tiež ma zaujímajú skúsenosti, lebo v zime som sa holila a v lete som bola a aj plánujem cukrovú pastu.

melanta
24. jún 2024

Je to to isté, ako depilácia voskom. Len šetrnejšie k pokožke. Ale efekt ten istý. Čiže 2-3 týždne pokoj, následne začnú chĺpky vyrastať, počkáš týždeň a ideš na depiláciu znova. Takže ten týždeň, možno aj týždeň a niečo budeš s vyrastajúcimi chĺpkami. A ak ti rastú chlpy rýchlo, tak viac ako 2 týždne hladká pokožka nevydrží.

melanta
24. jún 2024

Ak chceš dlhodobý efekt, tak IPL epilácia.

jednoduchomaria89
24. jún 2024

@melanta presne tak , za mna depilácia voskom boli trošku menej ako cukrovou pastou , obe metódy sú dosť bolestivé , ale s cukrovou pastou to bolo o dosť nepríjemnejšie

tanyan
25. jún 2024

@jednoduchomaria89 Podľa mňa záleží aj od kozmetičky. Ja som s cukrom spokojnejšia - menej to bolí (absolvovala som už 2x brazílsku - pri vosku som na to nemala odvahu) a po vosku mi pri posledných aplikáciách zostali na nohách celé mapy akoby strhnutej vrchnej vrstvy pokožky. Po vosku som vyzerala ako s kožnou chorobou a po cukre len pár hodín mierne zvýšená citlivosť.