Problém s nalepením umelých mihalníc

3. júl 2024

Ahojte, potrebovala by som poradiť. Kúpila som si trsy umelých mihalníc. Len problém je v tom, že som si ich skúsila nalepiť aby som zistila aké je to náročné (nikdy som si ich nelepila). A prišla som na to, že v tomto smere som úplne krepá. Ak si niektoré takto mihalnice doma lepíte samé prosím poraďte mi ako si ich najjednoduchšie aplikovať. Budem veľmi vďačná za každú radu.

lucia13022023
3. júl 2024

Kedysi som si ich lepila, treba kvalitné lepidlo, namočiť trs trocha do lepidla nechať chvíľu odležať. Najlepšie za mňa bolo biele lepidlo, ptom keď zaschlo bolo priesvitné. Pinzetou a lepiť. Ja som používala tri dĺžky, do vnútra oka som si dávala najkrajšiu a do konca oka dlhšie aby to vytvorilo taky mačací efekt.

autor
3. júl 2024

@lucia13022023 a ako je lepšie ich lepiť z vrchu na mihalnice alebo zo spodu pod mihalnice ?

lucia13022023
3. júl 2024

Ja som lepila zvrchu

romikk22
3. júl 2024

Ahoj ja si ich lepim často. Odporúčam ti lepiť ich od spodu, nezaťažia ti tak tvoje vlastne mihy a vyzerá to lepšie. Pozri si viac videí nao na youtube . Lepidlo kvalitné treba a tiež naň biele ktoré potom spriesvitnie. Trsy si vyťahujem pinzetou, lepidlo si kus vytlačím na druhú ruku kde ich namočím , počkám cca počítam do 20/30 a lepim ... chce ti len tréning, ja som sa to naučila tak mozo po 3x možno to už išlo oveľa lepšie