Problém s holením

21. jan 2024

Ahojte baby, dúfam, že mi poradíte, lebo som už zúfalá. Asi celý život mám problém s holením nôh. Skrátka sa nikdy nedokážem poriadne oholiť, pretože mi ich nič nezachytí. Chĺpky mám veľmi krátke, a kým mi narastú tak, aby sa dali oholiť, môžem čakať aj 3 týždne. Sú svetlé, ale pod určitým svetlom je ich vidno. A je nepríjemné chodiť tak dlho neoholená. Skúšala som klasickú žiletku, ale žiadny účinok - na sucho, so sprcháčom ani s penou. Mám trochu strach experimentovať s depilačným krémom, nechcem si podráždiť citlivú pokožku. Teraz v zime to nevadí, ale desím sa leta. Ak máte tipy, rada si prečítam. Keď nič nezaberie, tak už asi len epilátor. Ďakujem vám veľmi pekne 😘

gabika0825
21. jan 2024

Čo by za to mnohé baby dali, ak by mali riedke jemne a svetle chĺpky na nohách. Veď to je ako vyhrať v lotérii, ja by som to vôbec neholila, keď su krátke, nikto sa ti nebude z 1cm diaľky pozerať na nohy a skúmať či tam máš nejaké chĺpky. Čiže za mna - neholit

autor
21. jan 2024

@gabika0825 len je mi to skrátka nepríjemné - nielen pocitovo, ale aj na dotyk tie chĺpky trochu cítiť. Ale asi máš pravdu, mala by som byť rada, že sú svetlé, nie som blondína a celkom sa tomu čudujem - ale nesťažujem 🙂 ďakujem 😘

sima338
21. jan 2024

jej moja, tak ti poviem, buď rada...o takom ochlpení som mohla ja len snívať...s holením som sa trápila, mala som chĺpkoch dosť, tmavé, keďže som bruneta. Potom keď som mala peniaze, tak som šla na laser, ale to nejaký čas trvalo. Svetlé chĺpky nerieš, možno skús depilačný krém, popr. voskom, ale pri svetlých to fakt v 99% nevidno