Prípravky na objem vlasov

27. mar 2024

Poraďte kvalitný a hlavne účinný šampón/aj iné prípravky na výrazný objem.Vlasy mám zdravé,celkom husté,vôbec nepadajú,ale tenšie a hodinu po vyfukani vyzerajú akoby nič.Myslim profi kozmetiku,drogerku som vyskúšala asi všetko,tuzidla a laky moc nemusím.Tak niečo s čím ste spokojné,nezaťažuje vlasy a vydrží aspoň ten jeden deň.Na nete je toho dosť,ale objednávať a skúšať 😏

veselo_neveselo
27. mar 2024

Ak chodis ku kadernicke, kde ti vyhovuje co pouziva, a drzi ti to na vlasoch, tak si kup od nej 🙂 To je asi naj referencia, ze to budes mat odskusane na vlastnych.
Ja tak mam tuziaci sprej Volumetry, ale ja mam velmi jemne vlasy.

autor
27. mar 2024

@veselo_neveselo práveže nechodím,moja super kaderníčka išla na materskú,čo používala nemám šajnu a momentálne mám,že "butterfly" strih po lopatky,navštívila som v priebehu pol roka 3 kočky a výsledok od nich nič moc.Ja si to viem doma s kulmofenom pekne spraviť,ibaže ak nemám čas,potrebujem už základ šampón poriadny,keď to prehodím narýchlo cez hlavu a fenom nech to je zdvihnuté

missviolet
27. mar 2024

ja mam extra tenke, splasnute, na rozdiel od teba aj riadne riedke vlasy. nedavno som objavila tuzidlo na objem od Redken a teda! to mi fakt nadvihne vlasy pri korienkoch

pralinka86
27. mar 2024

Asi ti moc neporadim, ale mne vlasy nadvihnu bezsilikonove sampony, respektive take prirodne...len ich treba potom este trochu uhladit niecim

nika_val
27. mar 2024

Vykašli sa na šampony, šampon ti objem nespraví
Objem spraví len styling
Pozeraj typy produktov: texturizačný sprej, puder na objem, suchý šampon
Tieto produkty vedia pekne spravit a udržať objem

claudaia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
claudaia
1. apr 2024

Jednoznačne power dust alebo volume sprej od Nirvel. A šampón s kyselinou.hyaluronovou Volume napríklad. Skúste popozerať na nirvel.sk

autor
1. apr 2024

@nika_val a niečo konkrétne vieš poradiť? Alebo link

autor
1. apr 2024

@claudaia ďakujem

rozovykon
1. apr 2024

Mne sa osvedcil matrix total results high amplify, sampon a sprej ku korienkom

nika_val
2. apr 2024

Uplne konkretne ti neporadím ale pozri značku Schwarzkopf Professional Osis+ u nich som videla všetko aj ten texturizačny sprej aj púder majú
Aj značka Matrix ako vyššie spomínajú je dobrá a ma dobré produkty na objem 🙂