Predlžujúca mascara

15. júl 2024

Ahojte, viete mi poradiť nejakú maskaru, ktorá vie predĺžiť mihalnice a a hlavne sa neotlaca vie zniesť aj trochu vody (nechcem vodeodolnu maskaru) ak by bola tubing tak by som bola rada. Dlhé roky som používala od L’Oréal Paris double extend beauty tubes (tá červeno biela) avšak strhli ju z predaja :(

sisska96
15. júl 2024

essence je fajn

nikpa
15. júl 2024

MAYBELLINE NEW YORK COLOSSAL VOLUM' EXPRESS
Taka žlto-fialová. Za mňa topka. Používam ju roky.

nika_val
15. júl 2024

Maybeline Sky High čierny obal
Krásne predlžuje, vydrží aj trochu vody, neotláča sa ale tažšie sa odličuje

7trisha7
15. júl 2024

Inak trosisisicku od veci, ale skus na mihalnice si davat ricinovy olej. Praktizujem to denne asi dva mesiace a neskutocne mi narastli mihalnice aj zhustli, ked si dam riasenku vyzera to ze mam umele mihalnice🙈

siskaa86
16. júl 2024

@7trisha7 ahoj..aký konkrétne?

kinderko93
16. júl 2024

@7trisha7 toto aj mna zaujima ten ricinovy olej 🙂

7trisha7
18. júl 2024

@siskaa86
@kinderko93 tak ja mam zo stranky soaphoria.sk ten ich, je za studena lisovany a je taky husty, lebo citala som ze niekde to riedia. Ale mam aj od botanica slavica (da sa kupit v DM) a to je to iste kedze to je jedna firma . Hlavne nech je za studena lisovany a taky husty 🙂 mne to fakt velmi pomohlo a je to lacneee 😊
Ale treba to podla mna fakt denne, poctivo. Ja si to davam na tu tycinku do ucha co je, a tym si potrem riadne mihalnice . Ale daju sa kupit aj take tie ‘nadobky’ co su akoby od spiraly a tam sa to da naliat a davat na mihlanice s tou stetinkou. Ale mne sa to dobre dava aj s tou vatovou tycinkou 😂