Prečo chodíte na nechty do ázijských salónov?

6. nov 2023

Ahojte, chcela by som sa opýtať čo vás vedie k tomu navštevovať ázijské salóny ak chcete nosiť nechty. Je to cena, rýchlosť práce alebo to že vás vezmu na počkanie bez objednania? Prečo uprednostníte aziatku pred slovenkou? Ďakujem za odpovede. 😊 Pracujem v odbore a pýtam sa za účelom zlepšenia služieb. Pekný večer.💅🏼

lavender94
6. nov 2023

Asi rok som chodila lebo som nebola ochotná platiť 40€ slovenske. Vystriedala som mnoho, ale nikde nebola hygiena na takej úrovni ako by som si predstavovala tak som prestala. Ta rýchlosť bola tiež fajn, ale na úkor odflaknutej prace. Teraz si robím gellak doma a keby sa náhodou ešte rozhodnem chodiť, už by som išla k Slovenke.
Inak nechcem aby to vyznelo že Slovenky si pýtajú veľa, je to adekvátna cena za ten čas a kvalitu materiálu, ale ja som nebola ochotná toľko platiť.
Inak ešte teda neviem čím to je, ale ten ich ekrazit čím mi modelovali nehty držal ako pribitý, pri Slovenkach mi vždy odletel po týždni aspoň jeden

syslik81
6. nov 2023

ja som bola len raz na sk .. a to z dovodu ze ma ziadna slovenka nevzala..bud boli na dovolenke alebo vybookovane alebo nebrali nove .. chcela som len opravit zlomeny nehet ... cinan ma vzal hned v to poobedie- ale osobne by som uz viac x nesla .. oni robia prevazne akrylove a tie ja nemusim mam radsej klasika gel plus cele to bolo neake "lacne" ale tak ujo bol prijemmny ukecany a ako jednorazovka ok

ivkav5
6. nov 2023

Ja síce nechodím k aziatkám, chodím výlučne k slovenkám, no zato v mojej rodine každá žena chodí k aziatom. X-krát som otvorila túto tému a odpoveď bola, že berú polovicu ako slovenky a vezmú vás hneď…

huxy
6. nov 2023

Cena, rýchlosť, zoberú, keď nám čas

2006_1211
6. nov 2023

Malo kto na okolí robí lebo všade sú len azijati

h2
6. nov 2023

Ja na nechty nechodím, ale čo vidím, tak tých ázijských je asi tak 5x toľko, ako slovenských. Tak asi preto.

misulka22
6. nov 2023

Hlavne pre to,lebo ma vezmu kedykolvek aj cez vikend.druha vec ,ze mne tie nechty drzia aj ked robim v zahrade a pri zvieratach.kolegyne chodia k slovenke a im hned po tyzdni odpadavaju 🤷‍♀️

anavixy
6. nov 2023

Ja nechodim momentalne nikam, ale kamosky chodia a chodia kvoli tomu ze ich vezmu kedykolvek si ony zmyslia. Plus samozrejme su spokojne aj s kvalitou, to asi zalezi od konkretneho miesta/cloveka.

macekovam
6. nov 2023

Spokojnosť s prácou... Dobra cena... Na počkanie..

marsmykkok
6. nov 2023

Ja teda neznesiem ani lak, nie umelé nechty ešte. Ale tak ja ani nejakú prevádzku vyslovene nechtové štúdio slovenské nepoznám. 😉 V obchodných centrách všade aziati. Poznám ženy Slovensky živnostníčky, ale tie to robia niekde v pivnici paneláku na kraji mesta na sídlisku. Teda aj týmto smerom by som išla? Kde to ty robíš? Vedia o tebe ľudia? V nákupnom centre to vidia všetci, aj pohodlne zaparkujem, viem kde to je, vybavím alebo kúpim pritom niečo iné. Trepať niekde na druhý koniec mesta do pivnice paneláku by sa mi nechcelo, lebo by sa mi to ťažšie hľadalo, bralo to čas, problémy s parkovaním a tak.

abbey1
6. nov 2023

K nasim Azijatkam sa objednava, nevezmu na pockanie. Robia kvalirne, bez komenrarov akekolvek vzory- dcera si vzdy vymysli nieco speci a cena je Ok.

majada35
6. nov 2023

Hlavný dôvod, že sa nemusím objednávať...prídem a hneď ma vezmú..(netreba prispôsobovať program) .robia fajn, všetko drží a napokon aj cena je ok.

autor
6. nov 2023

@lavender94 To je super, že si sa nato dala sama. Kľudne pridaj fotečku tvojich nechtov, ako ti to ide.🥰 40€ je už ozaj dosť, ja mam napríklad cenu za doplnenie 25€-28€. Podľa mňa cena nad 30€ za jednoduché nechty bežnej dĺžky je dosť. Nemám skúsenosť aby bežne nechty odpádavali (pokiaľ sú doplnené v správnom čase) ale u aziatiek držia preto tak veľmi, pretože prírodné nechty nadmerne prebrúsia a nato dajú akryl. Ak náhodou dopĺňam nechty po aziatke, tak majú baby v nechtoch vybrúsené priehlbiny a bolestivé nechty.😕

autor
6. nov 2023

@ivkav5 Ozaj? Mne sa zdá, že sú už ceny vyrovnané. U aziatky bežne ženy nechávajú 25€ a platia si za kamienky atď

kristinka92
6. nov 2023

všetko čo bolo spomenuté- bez objednania, cena, rýchlost a držia. raz som chodila ku slovenke a čo tyzden to o jeden nechet menej a pritom cena vyssia

autor
6. nov 2023

@huxy Ahoj a si spokojná s kvalitou nechtov? 😊 Poprípade čistotou pri práci.

huxy
6. nov 2023

Nechcem prerieknut, ale zatiaľ som spokojná s kvalitou. Moje nechty boli dosť krehké, často sa stiepili,preto som to šla vyskúšať. A čistota pri práci? Myslím že v pohode.

ivkav5
6. nov 2023

No len ja napr. tiež u svojej nechtárky platím 35€, zatiaľ čo sestra u aziatky 23€ 😅 takže cenový rozdiel tam je…

autor
6. nov 2023

@ivkav5 Vidíš aj rozdiel v kvalite nechtov? Povieš si, že to ozaj stojí za tie peniaze? Dávaš si nejaké nadštandardné nechty? (dĺžkou, tvarom, zdobením) 😇

diabidovska
6. nov 2023

Ja roky chodim sice len na gellak a chodim k Slovenke 😊 ale ako uz bolo spomenute - k aziatkam chodia hlavne kvoli cene, rychlosti, a dopstupnosti (vacsinou sa neobjednava a su v obchodnym centrach). Za seba mozem povedat, ze mi nechty (len gel lak) vydrzal vzdy bez problemov - okrem odrastou ziadne problemy ci nedostatky. A hlavne ked som si ich po 2 rokoch dala dole moje nechty boli absolutne neposkodene - vid. foto mojich prirodzenych neupravenych nechtoch bez hocicoho 😄

autor
6. nov 2023

@diabidovska Sú v super stave, musím s tebou súhlasiť. Ako nechtárka si robím gellak 5 rokov bez prestávky a tiež su v tip top stave. Ak máš kvalitu svojich nechtov dobrú tak určite ti nič viac netreba.😇 Žiadne gélové ani akrylové.

majulino
6. nov 2023

Ak by som mala starý mobil k dispozícii ukázala by som ti fotku. Veľká, skvelá nechtarka, ospevovaná z každej strany, nechty 42€ a hádaj čo? Na dovolenke sa mi tretí deň jeden odlepil a pod ďalším som mala takú pleseň, že má to stalo ďalších 70€ za vyšetrenia a lkremy

mogaa
6. nov 2023

presne pre to pre čo píšeš - vezme ma bez objednania, je to rýchle a lacnejšie....kvalita porovnateľná....

marryen
6. nov 2023

Cena, rýchlosť ,nemusím sa objednávať a hlavne mi vyhovuje že tam zrelaxujem a nikto sa ma nič nevypytuje a nevykeciava ako keď som chodila k slovenkam 🙈🤭🤣

majulino
6. nov 2023

Po prvotných problémoch som sa ešte nechala ukecat postupne poposielam foto

zuzulkazu
6. nov 2023

Ja som pred materskou chodila 3 roznym slovenkam, prva mi robila nechchty 2 hodiny, lacna nebola ani omylom a nechlty sa odklipovali u vsetkych troch, objedat pomaly do predu.. K aziatkam som idla po veeeelmi dlhom vahani, a chodim uz 4 roky, mam jednu svoju cinanku ku ktorej chodim, robi mi gel lak a malokedy sa stalo zeby sa mi necht zlomil alebo nieco, ak by som nebola spokojna nechodim tam. Odhodlala som sa aj na pedikuru +gelak na nohy(co som sa mega bala) nikdy nebol ziadny problem

elisaeli
6. nov 2023

Za mna je velka vyhoda, ze sa viem online objednat cez bookio. Vidim, kedy maju volne terminy, ktora pracovnicka. Pri Slovenke treba termin dopredu, alebo vypisovat vyvolavat - otravne. Dalej cena od aziatiek je nizsia. Pri vsetkej ucte ku kazdemu povolaniu, ale hodina prace u nechtarky (bezne doplnenie gelovych nechtov v 1 farbe) za 30-35€ je uz mimo.

vroni
6. nov 2023

Chodím k aziatkam (vždy tým istým). Su po ruke, robia rýchlo a ani po rokoch rokucich nemám s nechtami najmenší problém (papieraky som mala, mam a asi aj mat budem. Ale nie sú poškodené, neviem, co je pleseň ci zadery a keď si ich dám dolu, sú moje nechty také, ako vždy. Keď sa mam k nechtarke objednávať ako na neurochirgiu a potom tam mam dve hodiny sedieť ako orol so zlomeným pazurom, tak to nemám záujem.

isis234
6. nov 2023

@majulino dala by som jej preplatiť náklady za ošetrennie nechta-

majulino
6. nov 2023

@isis234 dala som